İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 ayda 2 hırsızlık

F

fatihhk

Misafir
Geçmiş olsun.
Devletimiz birşey yapmıyor maalesef.Bizede sağlık olsun demek kalıyor.
ALLAH kimsenin başına vermesin:(

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw hırsızlık kadar kötü birşey var mı ki dünyada?Aslında hırsızlık iki türlüdür bana göre birincisi masum olan bazen denk gelirsini adam fırından bir ekmek çalıyor oda ölmemek için bu durumlara gerçekten o insanlara üzülüyorum hatta o çalınan malların parasını ödemeyede hazırım.Ama diğer genel olarak yapılan adamın hiç bir özürlü durumu olmamasına rağmen çalışmak yerine başkalarının uğraşarak ömür harcayarak elde ettiği birikimi bir günde sahip olmak isteyen gurursuz ve yüzsüz kişilerdir.Birde ülkemiz malesef öyle komik ki adam hırsızlık yapıyor 3 ay sonra serbest yine yapıyor 3 ay sonra serbest yani yok adamı engelleyecek birşey yok.

Bu yüzden o kadar yüzsüz oluyorlar ki adam hapse giderken diyor çıkım yine aynısı yapıcam.Hani benim içimden o zaman ne geçiyor biliyor musun yapta seni bir elektirikli sandalyeye oturtalım bak bir daha hırsızlık olayı oluyor mu?Hayır bu kadar aşırı tepki vermememin nedeni gerçekten insanların emeklerine yazık düşünün ya emekli maaşını boğazından keserek biriktirenler var ve şahsiyetsizlik kişiler hiç acımadan adamın ömrüne mal olan bedeli bir gecede yok ediyor.Yazık yazık öbür dünyada yatacak yeriniz yok...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatana gittik hiç istemeyerek yine. Bir dünya para yine verildi. Yine aksayan işler. Zor bu devirde yaşamak gerçekten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5