İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 aydır satış için alıcıyı bekliyorum nasıl vazgeçerim artık ???

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay oldu nerdeyse domaini transfer ettim sedoya fakat hala alıcı onay vermedi artık sıkıldım bu alıcıdan boş yere bekletti bizi satışdan nasıl vazgeçeriz beyler ne yapmam gerek ve domainimi nasıl geri alırım sedodan zorluk çıkartırlarmı

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zorluk çıkartıcaklarını sanmam verirler domaini ama hesabın banlanır büyük ihtimal.

o yüzden uygun bi mail yaz gönder sedoya durumu anlat geri dönüş olmadığını satıştan vazgeçme durumunda bir yaptırım uygularlar mı diye bir sor. belki bi aksaklık oluşmuştur. bence irtibata geç sedo ile.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Karsi taraf büyük olasilikla parayi göndermemistir. Sedo yasal olan süreyi bekliyordur. O süreyi asarsan ancak domaini satmaktan vazgecebilirsin. Domaini geri almak diye bir durum yok, cünkü domain halen sende. Istedigin gibi su durumda kullanabilirsin.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron : Domain transfer edildiyse, yani alıcıya gectiyse, alıcı bu domaini kullanıyorsa paranı alırsın. Panelinden islemleri takip etmen yeterli.
Yok henüz transfer etmediysen, sedo'nun sözleşmesinde bir teklif geldiginde, ve sende o teklifi kabul ettiğinde, xx gün alıcının para ödemesini beklemek zorunda oldugun yazıyor. Bu süre doldugunda ise, satış otomatik olarak iptal ediliyor.

Sedo hesabına girip, View transaction'a tıkla. Domain ismi yazar. Oraya tıkla. Açılan sayfada işlemler yazar. Onları buraya kopyalayabilirsen, daha yararlı bilgiler verebilirim(z.)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok usta para sedoya geldi bende domani sedo accountuna push ettim fakat alıcının onay vermesi gerekiyomus script tamam diye

bugun mail geldi 12 gun sonra alıcıya ulaşmışlar fakat database yokmuş scriptte sinir oldum adamlar dalgamı geçiyo benle script her haliyle sorunsuz çalıyor database de database klasorunun içinde yandım valla ya tam bir ay oldu

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıcı muhtemelen hiti beğenmedi :(
Çamur yapıyor.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok usta para sedoya geldi bende domani sedo accountuna push ettim fakat alıcının onay vermesi gerekiyomus script tamam diye

bugun mail geldi 12 gun sonra alıcıya ulaşmışlar fakat database yokmuş scriptte sinir oldum adamlar dalgamı geçiyo benle script her haliyle sorunsuz çalıyor database de database klasorunun içinde yandım valla ya tam bir ay oldu

Arkadasim,
site satisi yaptigini bastan söylesene. Site satislari domain satislarina nazaran daha gec biter. Bunda en büyük problem scriptin ve db nin yollanmasi. Db yi yolladiktan sonra paran gelecektir.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw windows ben sattığımda 1000 hiti vardı
şimdi 2400 hiti oldu açıkcası adamın vaz geçmesi benim işime geliyor keşke vaz geçse

merlin bir mail attım db yide attach ettim bakalım pazartesi cvp gelir sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5