İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Aylık reklam çok uygun fiyata

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, ben NJoy2earn sitesinin adminiyim. Sitemiz bir PTC reklam sitesidir. Yaptığımız özel kampanya ile sizlere 1 ay boyunca sitemizde yayınlamak üzere PTC reklamı ve banner reklamı imkanını çok uygun fiyata sunuyoruz.

Sitemizde 1 Aylık Banner reklam fiyatı sadece 3$.

Sitemizde 1 Aylık PTC reklam fiyatı sadece 10$. Buna ek olarak 7 gün boyunca banner reklamınız da sitemizde bedava yayınlanacaktır. Ayrıca bu paketi aldığınızda "account balance"ınıza 2$ eklenecektir. Böylelikle hem sitenizin reklamını yapacak hem de para kazanacaksınız. Bu kampanya sınırlı bir süre içindir. İlgilenenler bana özel mesaj yollayabilirler. Herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Sitemiz: http://www.njoy2earn.com/

Sitenin içeriği : Reklam sitesi (http://www.njoy2earn.com/)
Sitenin yaşı : Kuruluş tarihi 14 Şubat 2013 (5 Aylık)
Sitenin alexa değeri : 500.000
Sitenin günlük tekil hiti : 3000-4000
Reklam alanları / Boyutları / Fiyatları : PTC Reklamlar, banner reklamlar, text reklamlar / 1 aylık PTC reklam paketi fiyatı 10$
Reklam süresi : 100 tıklamadan başlayıp 1 aylık reklam paketine kadar çeşitli reklam paketleri mevcuttur
Ödeme seçenekleri : Paypal ve Payza

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz 5 aydır üyelerine kesintisiz ve sorunsuz ödeme yapmaktadır.

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aylık PTC reklam sadece 10$. Ayrıca 7 günlük banner reklam da bedava!

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemize üye olup 10$ değerindeki 1 aylık sınırsız PTC reklam paketini aldığınızda account balance'ınıza 2$ ekliyoruz. Böylelikle NJoy2earn'de hem reklam veriyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz. Herkesi sitemiz NJoy2earn'e davet ediyoruz.

http://www.njoy2earn.com/

serdarozkan41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha Önce sizden ödeme almış herhangi biri burada birşeyler yazmadıkça İnandırıcı olmayacak.İnternetten para kazandırıyoruz diyen her şeyi tek tek 4 yıl boyunca demedik çnkü. Seçici olmak zorundayız.Bu forumdaki hiç kimsenin boşa harcayacağı zamanı olduğunu sanmıyorum

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha Önce sizden ödeme almış herhangi biri burada birşeyler yazmadıkça İnandırıcı olmayacak.İnternetten para kazandırıyoruz diyen her şeyi tek tek 4 yıl boyunca demedik çnkü. Seçici olmak zorundayız.Bu forumdaki hiç kimsenin boşa harcayacağı zamanı olduğunu sanmıyorum

Bu forumda değil de, emoneyspace (ems) forumunda "praises and applause" bölümüne girip, arama bölümüne NJoy2earn yazdığınız zaman, birçok ödeme kanıtını, ödemeleri alan kişilerin bizzat kendi yazdıklarıyla görebilirsiniz.

akbel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam reklam konusunda görüşmek isterim.lütfen pm atarmısınız

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizde 1 Aylık PTC reklam fiyatı sadece 10$. Buna ek olarak 7 gün boyunca banner reklamınız da sitemizde bedava yayınlanacaktır. Ayrıca bu paketi aldığınızda "account balance"ınıza 2$ eklenecektir. Böylelikle hem sitenizin reklamını yapacak hem de para kazanacaksınız. Bu kampanya sınırlı bir süre içindir. İlgilenenler bana özel mesaj yollayabilirler. Herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Sitemiz: http://www.njoy2earn.com/

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NJoy2earn'de 1 aylık PTC reklam sadece 10$, yanında 7 günlük banner reklam da bedava!

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz NJoy2earn'de 1 Aylık Banner reklam fiyatı sadece 3$

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NJoy2earn'de 1 aylık PTC reklam sadece 10$, yanında 7 günlük banner reklam da bedava!

Herkesi sitemiz NJoy2earn'e davet ediyoruz.

NJoy2earn'de 1 Aylık Banner reklam fiyatı sadece 3$

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5