İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Aylık site hitim iyimi?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitemi açalı 1-2 ay oldu yazdığım yazıları aynı gün en az 3-4 kişi okuyor Alexa çok hızlı düştü ve google analystic hitine göre günde 10-20 kişi arası insan giriyor iyimi sizce?
Site içeriği geneldir
Google indexi 190
Yandex index 120
Alexa dünya sıralaması 8milyon
Alexa Türkiye 58bin
Alexa Backlink 1

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
2 aylık site için hit sayın düşük,sosyal medyada paylaşman lazım yazılarını,böylece siten tanınmış olur,ayrıca yazarkafeye üye olmanı öneririm,özgün yazılarını oradan yayınlarsın ve hem iyi okuyucu gelir hem de alexa da daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde düşersin.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
2 aylık site için hit sayın düşük,sosyal medyada paylaşman lazım yazılarını,böylece siten tanınmış olur,ayrıca yazarkafeye üye olmanı öneririm,özgün yazılarını oradan yayınlarsın ve hem iyi okuyucu gelir hem de alexa da daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde düşersin.

aynen.

bak hitin cok cok düşük. ben suanki kişisel blogumda değil ama bi öncekinde 2 hafta içinde 800 tekil hite getirmiştim 3. haftada siteyi sattıydım saten : ): )

güncel konuları ele almaya bak yazılarında

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu hiti 800e nasıl çıkartıyorsun ve eğer kendi site sayacından bahsediyorsan mesela sitede statpress var günde 30dan aşağı düşmüyor ama google analystic öyle demiyor.Söyleyinde bizde 800 hit alalım ayrıca facebooku hiç sevmem bu arada sosyal alanla uğraşmam

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eğer sitenin tanınmasını,yazılarının okunmasını istiyorsan sosyal ağlarla uğraşman lazım,ziyaretçiler gökten zembille inmezler.Google adwords ile reklam da alabilirisin,ya da diğer reklam alternatiflerini kullanabilirsin. Tabi günde 3-4 kişi ile iyi hissediyosan kendini uğraşma sosyal medyayla...

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam açıkçası 3 haftalık siteye 800 kişiyi soksam google adsenseden ban yerdim evet böyle iyiyim ama sayfa satın alınabilir haklısınız

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
adsenseden ban mı yerdiniz. kurallara uygun yerleşim yaptıysanız ve hiç bi hile olmadıysa banlanmassınız.

ben wordpress seo konusunda bayaga geliştirdim kendimi
güncel konuları ekliyorum siteme.
anında index ve ilk sırayı alıyorum.
tamamı özgün yazılar oluyo.
tanıtım yapıyorum sitemin
site adına facebookda sayfa acıp 10 k 20 k ya kadar üye kasıyorum sonra konuları paylasmaya baslıyorum.
sadece ana sayfa değil alt sayfalarada backlink alıyorum

bukdarı yetiyoda artıyo : )

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlaadım hocam sağolun bilgiler için ben sitem için kenara 100 tl ayırayım yatırım yapayım şu üniv sınavları bitince :)

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
anlaadım hocam sağolun bilgiler için ben sitem için kenara 100 tl ayırayım yatırım yapayım şu üniv sınavları bitince :)

wordpress sitenizse eger düzenliyebilirim. kelime bazlı seo calısması yapabilirim referans cok : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5