İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 banka hesabı, 2 ayrı adsense'te olabilir mi ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabımı kontrol ederken aklıma geldi de, eski bir hesabım vardı kıyıda köşede. Şuan kullandığım hesapta girmiş olduğum banka hesabını eskisine de girmişim. Herhangi bir sorun olur mu acaba ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
'aynı kullanıcı birden fazla hesap açamaz' kuralına uyuyormu pozisyonunuz kontrol edin bence.

S

SupRAdyN

Misafir
Kesinlikle proplem olur ve banlanabilirsin. farklı adres farklı isim soyisim ve hesap olmalı en saqlamı bu.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değiştirmeni tavsiye edenlerdenim, google'ın gözünden kaçmaz bu er yada geç banlar, nedeni ise birden fazla adsense hesabına sahip olman olur.

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni hesaplardır ilerde 2 side banlanacak paranı almaıyacaaaksıınnn üzülecekkksinnn

aldım tabi canım.
benim kartım olmadığı için abimin kartı yazdım. 1 o ödeme aldı bi ben. (yani ödeme aldım) sonrada zaten kendime kart aldım (şu an bağımsızım kendi kartım var :D ) ama tabi riske atmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5