İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 dolar ile baslanan hyip var mi ?

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 dolar ile kazanc yapabilecegimiz hyip siteleri varmi ?

varsa lutfen bu konuya cevap yazsinlar ben forumda goremedim cunku boyle bir sey.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://syncfunds.com/?ref=firar
ödeme yapıyor 3 kez aldım...

unutma her zaman risk vardır ayrıca unutmadan 1 dolar yatırırsan 1 günlük plana 3 4 kere yatırmalısın ki (yani 4 gün boyunca hergün çıkan parayı yeniden yatırıcaksın)
stormpaye ödeme aldıgında kar edebilesin...

A

amaan

Misafir
Hepsi birbirine benzer yani farkı yok firar sana sağlam bir site önerdi şimdilik ama dediği gibi 1 dolarla 3 veya 4 gün döndürmen gerek paranı :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilir olmasın ama oranları daha yüksek olsun diosan bi ton bulurum sana ama dediğim gibi güvenilir olmaz...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme süresi 96 saate cıktı, walle odemesini umut ederim, yakın zamanda trst de aldı parasını.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi tek güvenilir site bnm verdiğim 1 dolar için pek fazla şansın yok... elinde 5 -10 dolar olsa ozaman bi çok siteye girebilirsin... sanırım stormclixden biriktiriyosun parayı sabret bi 5 10 dolar yap...

E

Eseryucel

Misafir
There was at least an 'error', or your information is incomplete or incorrect.
• Invalid Recipient: SORRY: The vendor you are attempting to pay is currently not allowed to sell products or services through StormPay.

StormPay ile Hyip şirketine para yatırmak isterken yukarıdaki hatayla karşılaşıyorum çözebilecek var mı bu hatayı ?? Neden izin vermiyor para aktarmama stormpay belli bi limit param olması mı lazım başkasına para transfer edebilmek için ??

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Eseryucel' Alıntı:
There was at least an 'error', or your information is incomplete or incorrect.
• Invalid Recipient: SORRY: The vendor you are attempting to pay is currently not allowed to sell products or services through StormPay.

StormPay ile Hyip şirketine para yatırmak isterken yukarıdaki hatayla karşılaşıyorum çözebilecek var mı bu hatayı ?? Neden izin vermiyor para aktarmama stormpay belli bi limit param olması mı lazım başkasına para transfer edebilmek için ??
biri göndereceğin hesapla ilgili claim report doldurmuş. hesabı denetimde.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
drstranger' Alıntı:
ödeme süresi 96 saate cıktı, walle odemesini umut ederim, yakın zamanda trst de aldı parasını.
ya bu konularda çok şanslıyım. şu an 5 sitede daha yatırımım var 3'ü daha önce ödeme yaptı kalanlarıda Allah Kerim. bi forumda gördüm geçen gün
p4itoo daha öncede bir hyip batırmış. artık fazla ümit bağlamayın o siteye, ya cycling yapacak yada kepenkleri indirecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5