İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 dolar ile baslanan hyip var mi ?

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun .

bu stormclix in ref siteleri sizce guvenilir mi ?

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WAIT!! PLEASE CLICK HERE To make sure your have your VALID STORMPAY EMAIL ADDRESS in the "Stormpay account no field" or your withdrawal will be cancelled and delayed.

Yatırdıgım 1$ 2.20 oldu Ama Bunu Kullanamıyorum.. Yukardaki Hatayı Veriyor.. Bu Hata Neyin Nesi Bilgisi Olan Varmı?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Leon' Alıntı:
WAIT!! PLEASE CLICK HERE To make sure your have your VALID STORMPAY EMAIL ADDRESS in the "Stormpay account no field" or your withdrawal will be cancelled and delayed.

Yatırdıgım 1$ 2.20 oldu Ama Bunu Kullanamıyorum.. Yukardaki Hatayı Veriyor.. Bu Hata Neyin Nesi Bilgisi Olan Varmı?
hata değil bu sabit uyarı. stormpay mailini kontrol et ve withdraw işlemlerine devam et.

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Withdrawal a Girincede..

WITHDRAWAL STATUS: ADMIN IS AWAY! Your withdrawal will be processed before 9PM Eastern Time, Jan 24th.. Diyor...

Ve Neden Ben Bu 2.20$ ı Kullanamıyorum.. Yada Kullanabilmek İçin Ne Yapmam Gerekiyor.. Anlamadım Gitti Bi Türlü?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
account balance demi görünüyor o para? withdraw diyerek parayı çekebilirsin veya paranı yatırıp kazanmaya devam edebilirsin ki elindeki parayı çekersen stormpayin kesiceği ücretten geriye pek bişiy kalmaz tekrar yatırmanı tavsiye ederim... ancak bi arkadaşın 900 dolarlık ödemesi beklemedeymiş.. onada dikkat etmek lazım.. make deposit diyerek paranı yeniden sisteme sokabilirsin...

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acconut a Tıkladığım Zaman Hesapda 2.20$ Gösteriyor..

Ama Make Deposit Dedigimde Stormpay Yada Egold Dİyor.. Benim Hesabımda Birşey Yok Gözüküyor..

Your account balance ($): $-0.00

User: dancer
Registration Date: Jan-22-2006
Last Access: Jan-24-2006 01:23:43 PM

Account Balance: $-0.00

Earned Total: $1.20
Pending Withdrawal: $0.00
Withdrew Total: $0.00
Active Deposit: $1.20

Last Deposit: $1.20 Jan-24-2006 05:22:17 AM
Total Deposit: $2.20

Delircemmmmmmmmm...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakin ol ben sana olayı açıklayim şuan hesabında para yok ztn anladıgım kadarıyla 1 dolar yatırmışsın 1 gn sonra 1.20 dolar olmuş ve sen bunu tekrar yatırmışsın deposits demek sisteme soktugun para yani faize soktugun para demektir 1 dolar önceden sokmuşsun o 1.20 dolar olarak dönmüş daha sonra sende onu tekrar sonunca total deposits 2.2 dolar olmuş ... sakin ol şuan sistemde 1.20 doların var yarın sana 1.44 olarak geri dönücek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5