İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1' e 25 gösterim sizce iyi mi?

K

kenanxtr

Misafir
Merhaba,
Websitemde (http://www.kenanxtr.com) webmasterlar için bir reklam sistemi oluşturdum. Sisteme kayıt olduktundan sonra eklediği her oyun veya program için banner'ı 25 defa gösterilecek. Kısaca websiteme program/oyun ekleme yöneticisi olacak. Sizce bu 25 gösterim yeterli mi?
Yorumlarınızı bekliyorum.

K

karakalem.gen.tr

Misafir
Sanahatadanbahesedicemben hemenüye oldum ama bannerı göstermiyor...

K

kenanxtr

Misafir
karakalem.gen.tr' Alıntı:
Sanahatadanbahesedicemben hemenüye oldum ama bannerı göstermiyor...

hata yok. Üye olduktan sonra siten kontrol ediliyor ve üyelik onayı veriliyor. bundan sonra oyun veya program ekliyorsun. eklediğin oyun ve programa onay verildiğinde sana 25 gösterim hakkı otomatik veriliyor.

Sitene onay verildi. program veya oyun ekle onaylansın banner'ın gösterimine başlanır.

K

kenanxtr

Misafir
üye olurken banner adresini "http:// " olmadan yazmışsın ve benimde gözümden kaçmış. Başkada bir hata bulamadım normal çalışıyor.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
Böyle bedava banner yayınlamak hoş bir düşünce fakat bu 25 gösterim sanırım 25 insan girerse sitene bu banner bir daha gösterilmiyor böle bir şeymi ? ki böle olursa çok saçma olur. yoksa günde tüm bannerların arasından 25 defa herkesemi gösteriliyor ki böyle ise buda biraz mantıksız. Eğer rastgele tüm bannerların arasında ya gösterilir/gösterilmez Tam olarak anlatırmısın pek anlamadım :)

K

kenanxtr

Misafir
SaVaGe' Alıntı:
Selam
Böyle bedava banner yayınlamak hoş bir düşünce fakat bu 25 gösterim sanırım 25 insan girerse sitene bu banner bir daha gösterilmiyor böle bir şeymi ? ki böle olursa çok saçma olur. yoksa günde tüm bannerların arasından 25 defa herkesemi gösteriliyor ki böyle ise buda biraz mantıksız. Eğer rastgele tüm bannerların arasında ya gösterilir/gösterilmez Tam olarak anlatırmısın pek anlamadım :)

1. 25 gösterim 100 olmuştur.
2. Webmaster benim siteme eklediği (onaylanan ) her oyun veya program için banner'ı 100 defa herkese gösterilecek.
3. Webmaster diyelim ki 5 oyun ekledi ve onaylandı. Gösterim kredisi 500 olur ve banner'ın her görüntülenmesinde kredi 1 azaltılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5