İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 GB Alan 20GB Band Senelik 40 YTL

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

E-Bilisim.ORG Kalitesi ile

1GB Alan 20GB Band Sınırsız Mail , Sınırsız FTP Account Açma , Sınırsız Subdomain
Sınırsız MYSQL

Senelik 40 YTL
NOT : AYLIK ÖDEME YAPILMAMAKTADIR...

Server Linuxdur.
Amd 3000+ 64bit
2 GB Ram
100Mbit Hat
Cpanel ( TR )
Cpanel Demo : www.e-bilisim.org/cpaneldemo

İletişim Adresleri

www.e-bilisim.org

İletişim İçin Özel Mesajda Atabilirsiniz..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence senelik olması cok sacma siz odemeleri aylık yaparken musterilerinizden neden senelik olarak almak istiyorsunuz?

T

TR1Servers

Misafir
Belkide senelik ödeme yapmıyordur ? Olamazmı yani, durumu olan server'ın senelik alır.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burası sana alem sitelerin ne olcagı belirsiz bugun 100gb band yiyen 1 site yarın 3gb yiyebilir? o zaman senelik odeme cok sacma

T

TR1Servers

Misafir
O zama onu göz önüne alarak hareket ediceksin .

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet onu göz onune alarak senelik odemenin ne kadar sacma oldugunu gosteriyoruz :) yabancılar aylık calısırken turklerin bu sekil calısması sacma

sen bana serverin 1 sene ayakta kalacagını nasıl garanti edersin?

T

TR1Servers

Misafir
Eğer gnax - ev1 gibi yerler ise o server'a hiç birşey olmaz merak etme. Gel bensana garantisini veriyorum ...!

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti veremezsinki ben senden 1 senelik host aldım spam yaptım? yada yasak icerik koydum? serverin kapandı?

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni tanıyan kişiler tanır. :) Kimseye öyle bir yalnış yapmayacağımı bilirler darxis , goodmax

Eğer olsa bile serveri kapatmak durumunda kalsam bile paralarını geri iade ederim..

Datacenter FDCServers.net

T

TR1Servers

Misafir
Emin ol server'ı kapatamazlar ama server benim ise kapamazlar başkasının server'ını bilemem...

U

umurcan

Misafir
zaten burdaki rakamda çok küçük bi rakam 1 gb 40 ytl ayl1k bölsen ne olucak ki :)

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ondan aylık ödeme yapılmıyor zaten...:( bu pakette

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5