İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Gb Alan Hersey Sinirsiz!!!! Yanlizca Yillik 70 Ytl!!!!!! Son 30 Adet!!!

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 GB DISK ALANI
SINIRSIZ TRAFIK
SINIRSIZ DOMAIN
SINIRSIZ ALT DOMAIN
TURKCE DIRECTADMIN KONTROL PANELI
SINIRSIZ FTP HESABI
SINIRSIZ MYSQL HESABI
FULL GUVENLIK VE BACKUP SISTEMI
OTOMATIK RESELLER BACKUPLAMA SISTEMI

AYRICA BONUS KARTINIZA 6 AY TAKSIT IMKANI SIZLERI BEKLIYOR!!!
HEPSI MAKROTURK GUVENCESI VE KALITESI ILE!!!

(Makroturk® bir Makrotek Bilisim Ltd. Sti. kurulusudur.)

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
datacenterimiz anet iletisim omurgasindadir.
makina sayimiz fazla oldugu icin ozelliklerini saymam mantiksiz olur ancak 1 ay icinde nakit odemelere karsilik odeme garantisi sunuyoruz.Su ana kadar makinalarimiz veya hattimiz ile ilgili hic bir sikayet almamis durumdayiz en buyuk referansimiz sanirim budur.

D

DeVriM

Misafir
Makroturk' Alıntı:
datacenterimiz anet iletisim omurgasindadir.
makina sayimiz fazla oldugu icin ozelliklerini saymam mantiksiz olur ancak 1 ay icinde nakit odemelere karsilik odeme garantisi sunuyoruz.Su ana kadar makinalarimiz veya hattimiz ile ilgili hic bir sikayet almamis durumdayiz en buyuk referansimiz sanirim budur.

sunucu win ise alabilirim

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef cok uzgunumki windows sunucu ile hizmet vermeyi bu yilda dusunmuyoruz gibi.Teknik yonumuzden suphemiz olmadigindan windowsa pek gerek durmuyoruz cunki guvenmiyoruz:) sunucu cozumlerinde cok asiri talep gelmedigi taktirde linux ile devam edecegiz.amacimiz ticaretten cok musteri memnuniyeti ve maksimum uptime ile performans oldugundan bu yolu tercih ediyoruz.Tesekkurler

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anet iletişim omurgası ve sınırsız trafik.Sanırım 256'lık bağlantı var..
Bilgilerinizi açık açık yazsanız iyi olur diye düşünüyorum.Çünkü müşteriler soracaktır : )

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) birden fazla makinam oldugunu yazdigimi goruyorum.256 K hat ile sizler veya diger host firmalari boyle bi olaya kalkisabilir ama bilisim sektorunde faaliyet gosteren asil isi hostingcilik olmayan biz kesinlikle o tip dusuncelere cevap bile vermemek durumundayiz.bu sekildeki elestirilere veya tabiri caiz ise polimiklere bizzat bu forumda daha once girdigim icin tekrarini yapmayacagima emin olabilirsiniz.Sirketimiz 20 Mb acik hat uzerinde ip bazli kisitlamalarimiz ile hizmet verir.bilgilerimiz ticari sicil gazetemizde gayet acik ve net olarak yazmaktadir.hizmet kalitemiz ve cizgimizde bellidir.1 ay nakit odemelere nakit iadelerimiz suresince bu kalitemizi biz soylemeden siz yasayabilir daha sonra daha net bir karar verebilirsiniz.

D

debraallentompson

Misafir
Makroturk' Alıntı:
malesef cok uzgunumki windows sunucu ile hizmet vermeyi bu yilda dusunmuyoruz gibi.Teknik yonumuzden suphemiz olmadigindan windowsa pek gerek durmuyoruz cunki guvenmiyoruz:) sunucu cozumlerinde cok asiri talep gelmedigi taktirde linux ile devam edecegiz.amacimiz ticaretten cok musteri memnuniyeti ve maksimum uptime ile performans oldugundan bu yolu tercih ediyoruz.Tesekkurler

sana güvenen çıkacak mı acaba?

D

debraallentompson

Misafir
Makroturk' Alıntı:
1 GB DISK ALANI
SINIRSIZ TRAFIK
SINIRSIZ DOMAIN
SINIRSIZ ALT DOMAIN
TURKCE DIRECTADMIN KONTROL PANELI
SINIRSIZ FTP HESABI
SINIRSIZ MYSQL HESABI
FULL GUVENLIK VE BACKUP SISTEMI
OTOMATIK RESELLER BACKUPLAMA SISTEMI

AYRICA BONUS KARTINIZA 6 AY TAKSIT IMKANI SIZLERI BEKLIYOR!!!
HEPSI MAKROTURK GUVENCESI VE KALITESI ILE!!!

(Makroturk® bir Makrotek Bilisim Ltd. Sti. kurulusudur.)

Al işte başka bir kolpacı daha. bırakın bu ayakları artık insanımız bu kadar salak değil artık.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makroturk' Alıntı:
:) birden fazla makinam oldugunu yazdigimi goruyorum.256 K hat ile sizler veya diger host firmalari boyle bi olaya kalkisabilir ama bilisim sektorunde faaliyet gosteren asil isi hostingcilik olmayan biz kesinlikle o tip dusuncelere cevap bile vermemek durumundayiz.bu sekildeki elestirilere veya tabiri caiz ise polimiklere bizzat bu forumda daha once girdigim icin tekrarini yapmayacagima emin olabilirsiniz.Sirketimiz 20 Mb acik hat uzerinde ip bazli kisitlamalarimiz ile hizmet verir.bilgilerimiz ticari sicil gazetemizde gayet acik ve net olarak yazmaktadir.hizmet kalitemiz ve cizgimizde bellidir.1 ay nakit odemelere nakit iadelerimiz suresince bu kalitemizi biz soylemeden siz yasayabilir daha sonra daha net bir karar verebilirsiniz.

Yok amacım ortamı germek ya da polemik vs değil.Hiçbir zaman da olmaz.2002 yılından beri varsınız sanırım bu piyasada.Kimsenin ekmek parasıyla oynamak istemem.Gün gelir ben de yaparım bu işleri..Allah büyüktür...

Web siteniz olduğunu düşündüğüm siteden incelediğime göre sunucularınıza 256Kbps bant genişliği vermişsiniz de.O yüzden 256'lık bağlantı mı var diye sormuştum.
Herneyse.Size iyi satışlar : )

D

debraallentompson

Misafir
At bi template, telefon yok, şirket hakkında bilgi yok sonra biz LTD yiz, sınırsız BW veririz. Lütfen ya dolandırdığınız yetmedi mi türk milletini, hangi uzay teknolojisini keşfettiniz de bu kadar hosting firmasının veremediği şeyleri verebiliyorsunuz.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
debraallentompson' Alıntı:
Al işte başka bir kolpacı daha. bırakın bu ayakları artık insanımız bu kadar salak değil artık.

Sanirim Surkent ve Diyarhost gibi firmalarin sizin gibi (sizin derken direk alinti yaptigim sahisi kast ediyorum oncelikle) zeki ve uyanik insanlara yaptiklari hakli yerdeymis bu alinti mesajinizdan bunu anladim.seviyeniz icinde ayrica tesekkur ederim.

ayrica slimboy arkadasima da tesekkur ederim neyi ne dusunerek sordugunu gecte olsa acikladigi icin.. keske basinda bu sekilde sorulsaydida ona gore cevap verilseydi..

(insanlarin bize guvenmesi degil bizim insanlara guvenebilmemiz onemli)

D

debraallentompson

Misafir
Senin ve türevlerinin ( Surkent ve Diyarhost ) tuzaklarına hiç düşmedim, düşmeyeceğim. Yemiyor bu türk milleti bu numaraları artık. Bir de arkadaşlarının milleti dolandırmasını haklı görüyorsun. Sen bu laftan sonra artık sıfırsın. Bırak bu işi git banka filan soy. Milletin 3 kuruşuna göz dikme.

Madem şirketsin, telefonun nerede? laga lugayı geç bunlara yanıt ver.

Malı satan sensin senin güven telkin etmen lazım. Müşteri sana neyi ispatlamak zorunda.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslinda doru diosun bi goz gezdirdimde ne telefon var ne adres :D ben var saniyodum bize ulasin kisminin altina velhasil velkelam ben sana adresi telefonu vereyim sen arastir bakalim ondan sonra turevlerin dedigin soz ne kadar gecerli ama bu kadar lafi edip sonra arastirip kendin bilme gel gene pasa pasa buraya yaz ne oldugunu kim oldugunu bu kadar soz sarf ettigin sirket icin.

Makrotek Bilisim Telekomunikasyon Kirtasiye Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Sti.
Makroturk® Makrotek Ltd'ye ait bir tescilli markadir.Tescil yili 2004 itibaridir.
Vergi Dairesi Zincirlikuyu Vergi No 6110320434
Telefonlar 0 212 2177889 - 2176835 Fax 0212 217 79 04
Sirket Ofisi Adresi
Dereboyu Caddesi No:16/1 Mecidiyekoy/ISTANBUL'dur.

Yanitim yeterli gelmediyse buyur gel bi cayimi ic hem yerimizi gor hem sorularini sor ondan sonra forumda bu yazdiklarinin altina yeni yorumlarini ve duygularini yaz...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makroturk' Alıntı:
Makrotek Bilisim Telekomunikasyon Kirtasiye Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Sti.
Makroturk® Makrotek Ltd'ye ait bir tescilli markadir.Tescil yili 2004 itibaridir.
Vergi Dairesi Zincirlikuyu Vergi No 6110320434
Telefonlar 0 212 2177889 - 2176835 Fax 0212 217 79 04
Sirket Ofisi Adresi
Dereboyu Caddesi No:16/1 Mecidiyekoy/ISTANBUL'dur.

Bunları sitenize; en azından ilk mesajınıza yazsaydınız bu türlü yorumlar almazdınız.
Herkesin bildiği üzere iyinet bir webmaster forumudur.En akıllı kişi konu açan olmadığı gibi, en aptal kişi de konuya cevap yazan değildir.Burada bulunan neredeyse her kişi hosting,webmaster vs türü konularda az çok bilgisi olduğu için de doğal olarak olumlu,olumsuz mesaj ya da tepki sergileyecektir.

Oh be.Yazdım sonunda..Heyecan yaptım biraz.Pek iyi şeyler yazmam, devam etmeyecem..

İyi satışlar

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yap yap heyecanin zarari yoktur.Bunlari basinda yazmadim cunki insanlarin tepki vermeden once elinin altindakileri iyi incelemesini istedim.forum basliklarina bi goz atarsaniz bi kisi fiyat veriyo damping diye 1 gun sonra verdigi fiyati ezen ozellikler ve yeni bi fiyatla karsiniza cikiyo yorumlara bakiyorum hic olumsuz yorum veya elestri yok nick degisip kendine rakip oluyo gene bisi yok... site site diyosunuz sitesine bakiyoruz text yapsa bastan asagi daha iyidir benimki onun yaninda altin odul alir. adres telefon kismini sorgulamiyorum bile... sunucularina bakiyorum yurt disi hizlarina bakiyorum en az gozle gorulen 50 kat fark var dedicated sirketlerini arastiriyorum fos cikiyo adam kendini ovuyoda ovuyo bisi yok.burasi madem webmaster dolu ve isi az cok biliyolar tecrubeleride var neden hep bana gelince detayli incelemeler ve elestriler.. elestriyi severim her zaman eksiklerimi gosterir ama hep bana olunca biraz dusunduruyo insani.lafini bilmez insanlar alta attigim notu alinti yapmayi biliyo ama hic o firmanin ticari adini resmi bi kanaldan sorgulamiyo bide ustunde ustuk bi firmaya hakaret ediyo... herkes biseylere dikkat ediyosa sayet esit edilsin ak kara ortaya cikar.hic bi zaman bisey yazmaktan cekinmeyin ben zevk duyarim herkes gibi heyecanlanirim sinirlenirim ama genede hosuma gidiyo gun gelcek bende bu firmayi hostta herkese ama herkese taniticam o zamanki yorumlarla bu gunkilerin arasindaki farklari kendim gorsem bana yetecek zaten o yuzden ilgilenmiyorum bile burdaki bazi lafini bilmez insanlarla yorumun icin tesekkur ederim slim_boy

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim tek heyecan yaptığım nokta şu;

Eğer firma iseniz bunu sitenizde ya da mesajınızda belirtin.Çünkü ister istemez olumsuz cevaplar yazılacaktır.Çünkü hergün kendi çapında iş bilmez yeni firmalar(!) açılıyor.Doğal olarak da sen kimsin, firman varsa niye yazmıyorsun, telefonun niye yok ..vs türü şeyler dile getiriliyor.

Sunucularına bakıyorum 50kat fark var vs..Siz mp3'e izin vermezsiniz, 300-400ms ping geri dönüşümü olan adam izin verir.İhtiyaca göre seçim yapmak müşteriye kalır.

Hep sana gelince mi detaylı incelemeler ? Çok sık takip edemiyorum forumu..

Kusura bakmayın ama belirli bir süredir oturaklı, adından söz ettirmiş firmaların sitesine girip fiyat bakmak varken, açtığınız ilk başlıktan dolayı hiç kimsenin, firmanızın ticarı adını resmi bir kanaldan sorgulayacağını zannetmiyorum.

Umarım işleriniz yolunda gider, işini ciddi ve sürekli yapan firmalardan olursunuz ne diyeyim : )

Hayırlı işler, iyi çalışmalar..

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş msn adresinizi alabilirmiyim. Bende alayım :) ve web siteniz var ise adresi.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bana göre..

Açıkcası şevkle okudum bu konuyu.Başdan sona kadar.3 nokta ilgi ve dikkatimi çekdi.

(insanlarin bize guvenmesi degil bizim insanlara guvenebilmemiz onemli)
demişsin. Ben müşteriyim.Sen bana güven vereceksin.Ben zaten sana peşin olarak paranı ödiyeceğim.Kaldıki yakında peşin ödemede iade demişsin.Orayı tam anlayamadım.Para almadan denetip memnun kalırsa host vermelisin bence.TAbi işde bunu yaparsan gelipce bizim insanlara güvenmemiz lazım yazabilirsin.

2. nokta ise Anet nasıl oluyorda bu kadar uçdu.Türkiye omurgasının %70 ' ini BNET kullanıyor. ( borusan holding) GEri kalan kısmıda bölünüyor...
Şu anda tr de host edilen hiç bir sunucuda mp3 downloadı göremezsiniz.Varsada hiti düşük sitelerdir.Çünkü alt yapı ofsayt.

3.nokta ve hiç anlamadığım nokta gerçekden de siz hosting firmalarının bu tavırları.
Siz olmazsanız biz olmayız edasınızdasınız.

Basit bir olay onlatayım.Çalışdığım firmaya 3 tane bayan satış elemanı alındı.Biz gece gündüz kodlama yaparak müşterilere portallar hazırlarken bu bayanlar altlarında mini mini etekler yüzlerinde boyalar ellerinde laptoplar son model arabalarla müşteri ararlardı.İş yerine döndüklerindede firmaınn en iyi koderine çay getir diyebileek kadar havalıydılar..

Ekip olayını unuttular.Ve sonu hüsran.... Yazılımcı patrona giderek olayı anlattığında kızlar kırmızı kartla saha dışında kaldı.Bizim alternatifimiz çok.Ben hiç görmedimki bir host firması gelsin adam akıllı başlık açsın.Adresini telefonunu versin,referansını yazsın.. Direkt siteye.O zaman burada yazma kardeşim.Yada yazılan soruldumu , tepki aldınmı bana göre hatanı görmelisin.

Kusura bakmaz azıcık sert yazdım farkındayım.ama inan çok çekdim.Eminimki her webmasterde aynını yaşadı.Sana bir tavsiye.. Bence webmasterin aradığı host firması :

telefonla , msn ile her an ulaşabilecek kişi olmalı.

He yeri gelmişken..Biriler daima firmayım diyip babasının,amcasının yada tanıdığının firmaları adıyla iş yapmışdır.Ondan pek güvenmezler yinede

Yatıyorum uykum geldi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5