İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Günde %200 - Ödeme Aldım

A

amaan

Misafir
Nerde belgen dilimizde tüy bitti parmamızda nasır oldu yaww söleye söleye :D

S

SuperMP3

Misafir
Deposit $ 1.30 Jan-20-2006 11:09:51 PM
Deposit to 200% After 1 Day (Fully Automatic Withdraw)
Earning $ 1.30 Jan-20-2006 10:33:41 PM
Earning from deposit $1.00 - 130.00 %
Deposit $ 1.00 Jan-19-2006 10:33:41 PM

1 dolar yatırmıştım. Çekmedim Automatic Withdraw olduğu için istediğim zamn çekebilirdim. tekrar tyatırdım. çekseydim kesintilerden zarar ederdim :)

bu arada e-gold olan varsa ytl ile alırım

V

vamp2

Misafir
onemli olan cekmen , cekmemis olman odeme aldıgın anlamına gelmiyor benim 300 dolarım ayın 13 unden beri p4i te bekliyor , yolladıgın rakamlarda belge degil sadece rakam

G

Geveze.at

Misafir
ref inden üye olacaktim ama sadece e-gold kabul ediyor :(

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hem konunun başlığında ödeme aldım yazıyor hemde "1 dolar yatırmıştım çekmedim" diyorsun. Bu nasıl bir çelişkidir. Senin yaptığın insanları yanlış yönlendirmek. Referans uğruna 1 dolar yatırdığın siteden başkaları daha buyuk zararlar edebilir. Bu konuya yazanların bunu artık anlaması ve buraya bir çekidüzen getirlmesi gerekir. Adminimize ve modlar daha iyi bilir ama ödeme aldığını belgelemeyenlerin konuları bence direkt silinmeli. Birsürü hyip sitesi var hemen hepsine 1$ yatırıyım geliyim burda odeme aldım diye tanıtıyım olacak işmi.
SuperMP3' Alıntı:
1 dolar yatırmıştım. Çekmedim Automatic Withdraw olduğu için istediğim zamn çekebilirdim. tekrar tyatırdım. çekseydim kesintilerden zarar ederdim :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sanırım konuda yeni... arkadaşım ödeme almak parayı bir internet bankasına (pp stormpay egold ) çekmek oluyor bütün hyip siteleri programın içinde parayı öder gözükür ama ödeme yapmıyabilir...

S

SuperMP3

Misafir
Bilecenlik taslama forumlarda ve başka yerlerde araştırıpta veriyoruz heralde.
Dolandırıcı sensin laflarına dikkat et.

calisko' Alıntı:
Hem konunun başlığında ödeme aldım yazıyor hemde "1 dolar yatırmıştım çekmedim" diyorsun. Bu nasıl bir çelişkidir. Senin yaptığın da bir nevi dolandırıcılık. Referans uğruna 1 dolar yatırdığın siteden başkaları daha buyuk zararlar edebilir. Bu konuya yazanların bunu artık anlaması ve buraya bir çekidüzen getirlmesi gerekir. Adminimize ve modlar daha iyi bilir ama ödeme aldığını belgelemeyenlerin konuları bence direkt silinmeli. Birsürü hyip sitesi var hemen hepsine 1$ yatırıyım geliyim burda odeme aldım diye tanıtıyım olacak işmi.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet dolandırıcılık lafı biraz fazla kaçmış, arkadaş yeni olduğu için bence yanlış yapmış, lütfen daha sakin olalım

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SuperMP3' Alıntı:
Ödeme aldım sitede aksaklık yoktur.

Reften üye olursanız sevinirim.

lütfen kuralları okumadan hyip sitesi tanıtmayınız ve sizleri forumun amacından uzaklaştıracak ithamlardan kaçınınız. Bu kurallar hepimizi korumak adına düzenlendi. Saygılar

calisko' Alıntı:
Bu nasıl bir çelişkidir. Senin yaptığın da bir nevi dolandırıcılık. Referans uğruna 1 dolar yatırdığın siteden başkaları daha buyuk zararlar edebilir. Bu konuya yazanların bunu artık anlaması ve buraya bir çekidüzen getirlmesi gerekir.

Haklı oluğunuz konuda haksız duruma düşmüşşünüz, uslubumaz dikkat edelim. Biraz empati kurar isek, bu işin oyun olmadığını ciddi sorunlara sebep olabileceğini aslında anlayacağız. Şu an bu konular yeni olduğu için, modlar tarafından ciddi yaptırımlar uygulanmıyor ancak ileride uygulanmayacağı anlamına gelmiyor. Çünkü aslolan insanları koruyup kollamaktır. Başımıza gelmesini istemediğimiz durumun, başkalarının da başına gelme olasılığını hesap ederek mesaj yazar, konu açar isek. Bu forumda ciddi bir problemle karşılaşılmaz.

Saygılar

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Doğru mesajımı düzelttim biraz ağır olmuş. Düşüncemi tam anlatamamışım. Özür

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sonuçda forum ortamı kendimizi geliştirebilmemiz için umarım hepimiz kazanırız...

S

SuperMP3

Misafir
2. günde verdi

Deposit $ 1.79 Jan-22-2006 12:08:44 AM
Earning $ 1.69 Jan-21-2006 11:09:51 PM
Earning from deposit $1.30 - 130.00 %
Referral commission $ 0.10 Jan-21-2006 10:16:45 AM
Referral commission from elfant
Deposit $ 1.30 Jan-20-2006 11:09:51 PM
Earning $ 1.30 Jan-20-2006 10:33:41 PM
Earning from deposit $1.00 - 130.00 %
Deposit $ 1.00 Jan-19-2006 10:33:41 PM
Transfer from external processings $ 1.00 Jan-19-2006 10:33:41 PM
Add funds to account from e-gold. Batch id = 54240870

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
supermp3, herhangi bir hyip sitesinde içerde yaşanan balans artışı parayı bize verdikleri anlamına gelmiyor. Bakınız

ek-1:

4a)*** Ödeme alınması; ilgili programa withdraw emri verilip karşılığının stormpay, e-gold, moneybookers vb. olarak çekilmesini ifade eder.

S

SuperMP3

Misafir
Automatic Withdraw var. para 1,7 dolar olduğu için çekip tekjrar yatırıym desem elimde 1 dolar kalıor deneme accobntu. foırumnlardaki yorumlarına bakarsan ödüyor. yarin Withdraw yapıp erkran görüntüğsüğ yapışltırırım eğer öderse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5