İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 günde sandboxtan çıktım

eroiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Belki inanmayacaksınız ama mirckeyfi.org'u alalı 1 ay oldu ben aşırı link kastım günde 30 tane toplist kasıyordum bi gün bi baktım site sandbox yemiş.Ne site adını yazınca çıkıyor nede kastığım kelimelerde hatta mirckeyfi.org yazınca bile çıkmıyordu hemen ftpde ne var ne yok hepsini sildim ve wordpress kurdum ve siteye güncel haberler ekledim..Diğer gün sabah bi baktım eski yerimdeyim hatta kastığım kelimelerde yükselmişim sizde bunu deneyebilirsiniz.Bence bayağı yararlı ;)

Arkadaşlar benden size bi tavsiye sakın yeni siteyi abartarak kasmayın.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence banlanmak üzeresin :))

1 günde sanbox olup olmadığı belli olmaz ki siz buna hemen karar verip sandboxtan çıkasınız. kaldı ki sandboxtan çıkmak için sitenizi tümüyle değiştirmenin bir yararı olmaz.

neyse, umarım 1 hafta sonra "bir günde bütün indexlerim silindi" diye konu açmak zorunda kalmazsınız.

eroiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bu ik sandbox yiyen sitem deil daha önceden bi chat sitem vardı onunla bayağı uraşmıştım ve 3 ay sonra sandbox yedi 1 gündede anlaşılıyor.ona hiç wp felan denemedim bide demişsinki "kaldı ki sandboxtan çıkmak için sitenizi tümüyle değiştirmenin bir yararı olmaz" Arkadaşım az makale okuyalım lütfen google beni allta aşırı toplist kodları yüzünden sandboxa aldı bende hatamı anladım kaldırdım.Neden yararı olmasınki?

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandboxtan çıkmak için öncelikle yaptığınız hata nedir onu bulup o hatayı düzeltmelisiniz. Aşırı link kasmayla içerik değişmenin ne alakası var ki?

eroiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşırı Toplist vardı alt tarafta onları kaldırdım o neden deilmi?

ciciyeliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşırı Toplist vardı alt tarafta onları kaldırdım o neden deilmi?
neden bu dogru bılgıyı bılmusun zaten

eroin arkadasıma su bılgısı ıcın katılıyorum henuz yenı ve google rayına tam oturmamıs bır sıyetı asırı kasmak sandbox yada ban la sonuclana bılır katılmadıgım nokta ıse sansboxdan cıkması ıcın ıcerıgınızın tumunu sılıp word kurmanız sacma geldı bunu yapmasanızda birkac adımda sandbozdan kısa zamanda kurtulabılırsınız yanı arkadaslara o konuda katılıyorum biri bir makele yazıyor herkez o ıpın ucundan tutuyor biraz arastırma yapıp daha farklı bılgı toplayıpta uygulasaydınız guzelım ıcerıklerınızı sılme geregı olmadıgını sızde anlıyacaktınız iyi calısmalar

AsimasaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yeniyken toplist Kasmayın :s

ben domaini almadan başladım :D ama bişeyden anladım yoktu ozamanlar o domaininde süresi bitti hiç kullanmadım ztn :D

Komedi..

domaini aldım direk toplistleri attım ertesi gün ban :D

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz bekle bence bu aralar googlenin sağı solu belirsiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5