İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 haftada google ve yahoo kaydı garanti

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

1 haftada google ve yahoo kaydı yaptırmak ister misiniz (1 haftada google ve yahoo index).Sadece 20 ytl.İlgilenenler lütfen pm atsın.

Sitenin tüm sayfalarını indexletmek istiyorsanız, 15 günde indexlenme garantisi veriririm.Fiyat ise 100 ytl.

(Sitenin sayfa sayısı, ortalama 2000 - 4000 civarında olmalıdır)

Not:Eğer 1 hafta / 15 gün sonunda siteniz indexlenmezse paranız iade edilecektir.

Teşekkürler.

S

sss

Misafir
pr4 bir siteden link vermek yeterli en geç 5 günde indexlenir.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkezin elinde pr si bol bir site dahi olması lazım :)

M

muziklist

Misafir
vala ben 100$ alıyorum site başı

referanslarım :

www.elifgroup.com

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&c2coff=1&q=site:ebrugroup.com&meta=
aramada çıkmasını istedigi kelimeler :
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&c2coff=1&q=donper&meta=
http://www.google.com.tr/search?q=kompresörler&hl=tr&lr=&c2coff=1&start=10&sa=N
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&c2coff=1&q=buz+yapma+makinaları&meta=
http://www.google.com.tr/search?q=sıcak+içecek++makinaları&hl=tr&lr=&c2coff=1&start=10&sa=N
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&c2coff=1&q=soğuk+içecek++makinaları&meta=

diğer müşterileri soylerdim ama malum firma prensimi söylenmez :) şaka bir yana sadece bu iş için beni işe aldılar. Permission bu arada dövcem seni aklında olsun :p Lem ayıp ben sitene yaptıgım ticari siteleri ekliyorum sen git adamlara mail yolla reklam secenekleri diye Gecen gun gelinlikevi.net müşterimin maillerine bakıyordum bi baktim aha bizim eleman ama taktik guzel :) müşterilerime asıldıgını görmim :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta icinde sitesi indexlenmek ve google / yahoo 'ya eklenmek isteyen pm atsin sitesini ve bilgilerini. halledeyim. para mara istemem. boyle seyler icinde para istenmez zaten ...

kolay gele ...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede sade google ve yahoo'ya kayıt yapmak için para istemek çok anlamsız. Zaten siteni Türkçe arama motorlarına ve hiti yüksek listelere ekledinmi kısa sürede bu sitelerde de indexleniyorsun.
İllada para verecek olsam gider türk ticarete veririm. bir milyon küsür siteye kayıt yapıyorlar. Yada AddWeb Website Promoter gibi bir program edinirim.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
1 hafta icinde sitesi indexlenmek ve google / yahoo 'ya eklenmek isteyen pm atsin sitesini ve bilgilerini. halledeyim. para mara istemem. boyle seyler icinde para istenmez zaten ...

kolay gele ...
İyi ben sana 1000 tane site url mi gondereyim, oh ne güzel bedava.Ama 1 haftada indexleme garantisi isterim ona göre..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozcesa' Alıntı:
Bencede sade google ve yahoo'ya kayıt yapmak için para istemek çok anlamsız. Zaten siteni Türkçe arama motorlarına ve hiti yüksek listelere ekledinmi kısa sürede bu sitelerde de indexleniyorsun.
İllada para verecek olsam gider türk ticarete veririm. bir milyon küsür siteye kayıt yapıyorlar. Yada AddWeb Website Promoter gibi bir program edinirim.
Peki bu bahsettiğin kurum ve program, 1 haftada indexlenme garantisi veriyorlar mı?
İncelersen göreceksin ki, böyle bir garanti yok.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
İyi ben sana 1000 tane site url mi gondereyim, oh ne güzel bedava.Ama 1 haftada indexleme garantisi isterim ona göre..

garanti olsun diye 2 yada 3 pr4 siteden link al, indexlenmek kolay.
ancak sitenin tüm sayfalarını indexletiyrum dersen bende senin müsterin olurum :D

M

muziklist

Misafir
indexletmek sorun değil benim müşteriler hepsi ticari firma ve adam bana kelime veriyor çıkaracaksın diyor anladınız ?

mesela

donper : ebrugroup.com
abiye : gelinlikevi.net
silah : silahdunyasi.com
bakır : aralbakır.com

ve ilk 2ornek site ve suanda yaptıgım diğer sitelere yani firmanin yaptıklarını 100+turkce ve 50+yabanci arama moturuna kaydediyorum adamlar da helalinden 100$ veriyor gelinlikevi.net e günde 400+tekil giriyor webservise gore o siteye girmesi bence cok buyuk bisey sitede tasarim yok gibi ama gel gelki 400+ :)

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger' Alıntı:
garanti olsun diye 2 yada 3 pr4 siteden link al, indexlenmek kolay.
ancak sitenin tüm sayfalarını indexletiyrum dersen bende senin müsterin olurum :D

Sitenin tüm sayfalarını indexletmek istiyorsan, 15 günde indexlenme garantisi veriririm.Fiyat ise 100 ytl.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
Sitenin tüm sayfalarını indexletmek istiyorsan, 15 günde indexlenme garantisi veriririm.Fiyat ise 100 ytl.

1 haftadan iki ye çıktı :rolleyes:

Yanlış anlama da, Burada herkes webmaster zaten. Pek müşteri çıkmaz buradan. Ancak tartışma çıkar. Oda 100 ytl etmez..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
1 haftadan iki ye çıktı :rolleyes:

Yanlış anlama da, Burada herkes webmaster zaten. Pek müşteri çıkmaz buradan. Ancak tartışma çıkar. Oda 100 ytl etmez..
Mesajları iyi okursan anlarsın neden 2 haftaya çıktığını.İlk mesajımda sadece ana sayfayı indexlemekten bahsetmiştim google ve yahoo için.İkinci mesajımda ise sitenin bütün sayfalarını indexletmekten bahsettim, haliye süre arttı.

M

mcanli

Misafir
muziklist' Alıntı:
gelinlikevi.net e günde 400+tekil giriyor webservise gore o siteye girmesi bence cok buyuk bisey sitede tasarim yok gibi ama gel gelki 400+ :)

Bizim Türk kızları evlenmeye bayâ meraklı o zaman :)

L

Limitsiz.Net

Misafir
astraler' Alıntı:

Kernel32 bu devirde iyilik yapmakta zor Akıllı gecinen Cok googlede 100 dolara sayfa indexletirim diyerek :mad:

içerik yapın arkadaslar google ekleyin elbet indexler ha 5 gün önce ha 5 gün sonra ne farkederki

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tüm sayfayı bende 20 ytl ye indexliyorum süre veremem ama siteniz bi süre sonra bakacaksınız indexlenmiş...

Bari para yabancıya gitmesin :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakirelik gunumuzde kizlara ozgudur. Lafinizin bakireligini bozdurmayin. Ne soylediyseniz arkasinda durun. 1 den 2 ye 2 den 5 e 5 den 20 ye cikar bu gidisle. Lafim kisa ... Ben iyilik yapmayi severim. Sitemden gerekirse seve seve link veririm. Ama link verdigim sitenin ismini de ogrenmenizi istemem.

Kolay gele ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5