İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 haftalık kazancım

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
( Tıklamalar Sayfa CTR Sayfa eCPM [?] Sizin kazanımlarınız )
( Toplam 9.712 45 0,5% USD 0,14 USD 1,37 )

137 usd 1 haftada kazanmışım iyimi bu sizce arkadaşlar toplam hitim 800 felan

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kazandın o kadar!

bende download sitesi var 5000 sayfa gösterimi 1200 tekil hiti var ve 2 ay oldu koyalı 20$ felan.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
137 OLMASI BENCE IMKANSIZ :d
MNTURKEY.COM LA GUNDE 8000 GOSTERIME 4 DOALR ALIYORUM BEN

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eheuheuheue bencede aynen orada 137 yazmıyor...

1 $ 37 Cent yazıyor dikkatli oku kardeş...

++

gelelim sorunun cevabına

1 haftada 1.37 çok az diyebilirim neden dersen yerine göre bir günde bana bunu veriyor google bende pek o kadar eski değilim...

ama genede veriyor...

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 dolarmı :) conrol panelindeki gibi aynısını yazdım buraya o zaman çok az bir miktar bu

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotel reklamları iyi veriyormuş yazda geldi bari biraz otel ismi gecen bilgiler yayınlayayım sitelerimde..

R

rolfgrin

Misafir
adam gibi hotel sitesi açmadan ufak ufak hotel bilgileri koyduğun sayfalarda reklamlar 2-3 gün çıkar, google robotlardan oluşmuyor bunu unutmayalım.

ayrıca kelime yoğunluğu denilen bir metodları var, yani sitendeki toplam kelime oranının yanında hotel kelimesi çok düşük bir orana sahip ise seni görmezden geliyor ki normali de bu zaten.

kafanızı böyle şeylere yoracağınıza sitelerinizi geliştirmeye yorsanız daha çok kazanacağınızdan eminim :)

not: hotel sitelerinin reklamları da tıklama başına maksimum 80cent civarında türkiye kaynaklı ip'lerde.

T

tariksucu

Misafir
hotel sitelerinde genel ortalama click başına 30 cent, çok nadir 1 dolar olduğu oluyor ama bazen 5 cent verdiği de oluyor. önemli olan ortalaması o da 0,25 ile 0,30 arasında. ayrıca otel sektörü için site yapacaksanız bu sezona yetişmeniz çok zor, çünkü detaylı bir çalışma olmadan, pr olmadan ziyaretçi alamazsınız. çok fazla otel sitesi var çünkü.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
F1 başlıyor, f1 ayağı istanbul'dan geçiyor.. Oteller patlama yapacak.. Oteller yarışacak reklam için.. Otel yazın çok kazandıracak..

P

paradox

Misafir
Bi o kaldı hakkaten el atmadığımız onu da açarsak siteler zinciri tamamlancak :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşlar otel işide çok getirmiyor (denedim gördüm:))

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi bakalım bizde rusça site yaparız rusçada iyi para kazanıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5