İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Hayat Kurtaralımmı?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun zamandır Hodgink Lenfome Hastalığı ile mücadele ediyoruz.Bitti dediğimiz yerde tekrar başladı,şu an yapılması gereken İlik Nakli.

12265.jpg

İlik nakli için 100.000 YTL gerekiyor,bu imkan ise bizde kalmadı.

Turkeyforum olarak 200.000 üyenin üzerindeyiz.Beraber elele vererek dayanışma ile bu hayatı kurtarabiliriz.

Tek yapmamız gereken duyarlı davranıp,Valilik denetiminde bu amaca yönelik olarak açılmış olan (havale masrafı falan yok) hesaplardan birine sadece 1 YTL yatırmak.
yardimgc8.jpg

İzin No:
B054VLK4160800/06-3512
(Ulusal Bazda Banka Hesabı Açtırarak ve SMS Hizmetleri Kullanılarak Yardım Toplama izni.)

Hesap Adı: Derya DEMİREL (Yardım Hesabı)

Hesap Numaraları:
VakıfBank (Bursa)
Cumhuriyet Şubesi Şube Kodu:154 : 00158007286608328

Ziraat Bankası (Bursa)
Fatih Bulvarı Şubesi Şube Kodu:1145 : 46900604-5001

EURO Hesabı
VakıfBank (Bursa)
Cumhuriyet Şubesi Şube Kodu:154 : 4032009

Duyarsız kalmayacağınız ümidiyle,sevdiklerinizle ve sevenlerinizle beraber sağlıklı günler dilerim.

İlgili link

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir forumda gördüm, buraya pasteledim.. Sebebi ise günlerdir başlık açık olmasına rağmen yazdıklarına göre sadece 3.5 milyar toplanmış.. Banka hesabınızdaki bir küsürat bile hayat kurtarabilir.. Mesaj da havale masrafı yok denmiş, Garanti'den eft yapıldığında soyguncu garanti eft ücreti alıyor ama olsun..Karınca kararınca bende bişeyler gönderdim..

Her gün aynı şeyleri yaparak hayatınızı değiştiremessiniz...

Yardımcı olacaklardan Allah razı olsun..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
1 ytl nedirki ya bakalım iyinetten ne kadar destek gelecek benden ** ytl helalinden
Konuyu kendi forumuma da açtım umarım daha da faydalı oluruz
allah acil şifaler versin

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimden geleni yaptım yeterli değil tabi ama inşallah faidemiz dokunur, kendi forumumdada konuyu açarak üyeleri haberdar ettim. Allah acil şifalar versin. :(

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Destek verelim arkadaşlar bu gün mübarek cuma günü, ben arkadaşlarıma başlığı göndermeye başladım burada üye olmasalarda görüyorlar sizde aynı nezaketi yaparsanız çok iyi olur teşekkürler herkese..

Sms ile yardım olsa idi çok iyi olurdu.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
maskproduction oğulcan abimize teşekkür ediyorum kendisi banlıymış mesaj yazamadı acil şifalar diliyor..

G

gncytnk

Misafir
bencede yardım etmekte. çok fayda var bu televizyonlar biraz ajdarları bırakıp yardım kampayanları düzenleseler... süper olacak..

G

gncytnk

Misafir
nedense saçma bi konuya bi sürü mesaj yazılabiliyor .. konu yardım insan oldumu kimse umursamıyor gibime geldi ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar hepimiz gönlümüzden ne koparsa gönderiyoruz.Buraya gönderdiğimiz miktarı yazmazsak daha doğru olur.

Arkadaşlar para yardımı yapamayanlar kendilerini kenara çekmesinler.Sizde mail forward ederek yada forumlara bu konuyu açarak yardımcı olabilirsiniz.Unutmayın bu bizimde başımıza gelebilir.O güzel yavrular annesiz kalmasın.

Bu konuyu mümkün olduğu kadar yukarıda tutalım inşallah yakında iyi haberide bu konuda yayınlarız.Allah onların yardımcısı olsun...!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar konuyu yukarda tutarsak daha çok kişiye ulaşmış oluruz.O çocukları annesiz bırakmayalım...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
konu kaynadı gitti bumudur yardım anlayışı hadi iyinet gençliği

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinette iyi niyetli insanlar olduguna inanıyoruz.. çoğu kişi yardım etmiştir mesaj yazmazdır arkadaşlar. güncel tutalım arkadaşlar başlığı tşkler iyi çalışmalar.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinette iyi niyetli insanlar olduguna inanıyoruz.. çoğu kişi yardım etmiştir mesaj yazmazdır arkadaşlar. güncel tutalım arkadaşlar başlığı tşkler iyi çalışmalar.
katılıyorum.. bu gönülden gelen birşey kimse kimseyi zorlayamaz arkadaşlar.. elinden gelen herkes yapmıştır bir şeyler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5