İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 hf içinde satılacak domainler !!

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı
PR - FUTURE PR / Bw Link Google / Bw Yahoo / Bw MSN

www.gazeteler.ca
www.ruyatabirleri.us
www.sabahgazetesi.org
www.windowsvistaserial.com
www.windowsvistaserials.com

merhaba;
bu 5 site toplam 1300 dolar tutuyor. ancak, size 650 dolar fiyat ve pazartesi aksamina kadar sure taniyabilirim. cunku islerim nedeniyle fazla giremeyecegim hafta ici internete. bu son fiyat. dusunurseniz halledelim. zaten birkac gun icinde satisi sona erdirmeyi dusunuyorum. paket halde birilerine birakmayi dusunuyorum..

salı akşamı sitelerimin satış süresi sona eriyor. ilgilenen arkadaşların dikkatine.
salı son gün

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kusura bakmayın ben değerlerini toplamadan teklifte bulunmuş oldum. Hata benim. Aslında bence değerleri doğrudur. Hatta indiriminiz ise fevkalade. Ancak rakam bana fazla geldi. Yanlış anlışılmasın rakam fazla değil, bana fazla geldi. Mazur görmenizi rica ediyorum.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
rica ederim onemli degil. zaten bugun satis icin son gundu. o yuzden onceki mesajlarimda fiyat ile ilgili bolumlerin degistirdim, sildim. satis suresi doldu. satis sona ermistir. ilginize tesekkur ederim.

iyi calismalar dilerim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5