İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 hf içinde satılacak domainler !!

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aşağıdaki domainler bir hafta içinde satılacaktır !

Domain Adı
PR - FUTURE PR / Bw Link Google / Bw Yahoo / Bw MSN

www.trsiteleri.com
3-4 / 160 / 5280 / 1391

www.gazeteler.ca
3-3 / 135 / 4500 / 871

www.sohbet-chat.com
3-3 / 141 / 4350 / 877

www.ruyatabirleri.us
0-3 / 137 / 1540 / 866

www.sabahgazetesi.org
0-3 / 111 / 2720 / 1540

www.yahoodomain.us
0-3 / 111 / 2740 / 1061
listeden cikarildi

www.windowsvistaserial.com
0-3 / 111 / 2720 / 1060

www.windowsvistaserials.com
0-4? / 114 / 2580 / 1269

BW : backward link

G

Geveze.at

Misafir
www.sabahgazetesi.org
www.yahoodomain.us

Bu ikisini satacagini düsünmüyorsun sanirim :)
Trade Mark a tamamen aykiri bir durum. Yahoo farkina varirsa aninda domaini senden silmeni talep edecektir. Umarim dahada fazlasini istemez
Sabah gazetesine gelince. Türkiye de TM yi uygulayanlardan biri PANA. Kurtlarvadisi iceren tüm domainleri kapattirdi. Yasal hakki cünkü. Adam Kurtlar Vadisi ismini satin almis. Ayni sekilde Sabah ta aldi.
Dikkat etsen iyi olur

U

ULusAL2005

Misafir
ya abi kuralları okusana her satış için yeni bir bağlık diyo

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mesajimda satistaki bir domaine yaptigim teklif var Ulusal2005.

// windowsvistaserial.com 'u dragilus satiyor.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında sabahgazetesi güzel domain

adamlar anlayana kadar kullanılabilir

kaça bırakıyon

G

Geveze.at

Misafir
yakese' Alıntı:
aslında sabahgazetesi güzel domain

adamlar anlayana kadar kullanılabilir

kaça bırakıyon
Cogu insanda gercekten sabahgazetesi diye girer. Ziyaretci getirir kesinlikle. :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O halde su an icin teklif olarak gorme dragilus, Dusundugun fiyat veren cikmazsa teklifim gecerli olur.

P

Pco

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
www.sabahgazetesi.org
www.yahoodomain.us

Bu ikisini satacagini düsünmüyorsun sanirim :)
Trade Mark a tamamen aykiri bir durum. Yahoo farkina varirsa aninda domaini senden silmeni talep edecektir. Umarim dahada fazlasini istemez
Sabah gazetesine gelince. Türkiye de TM yi uygulayanlardan biri PANA. Kurtlarvadisi iceren tüm domainleri kapattirdi. Yasal hakki cünkü. Adam Kurtlar Vadisi ismini satin almis. Ayni sekilde Sabah ta aldi.
Dikkat etsen iyi olur

tamam bende yahoodomain atlı bir firma kurayım alabilir mi? bence biraz saçma..

showtv.com show tv neden almıyor bu domaini ? alamıyor mu? bu domaini forumdan bir arkadaşımızın. adsense.com google almadı yada alamadı bilmiyom artık.
Yada iyinet atlı bir firma acayım ve TM yapayım. bu siteyi alma hakkım var mı?

G

Geveze.at

Misafir
Pco' Alıntı:
tamam bende yahoodomain atlı bir firma kurayım alabilir mi? bence biraz saçma..

showtv.com show tv neden almıyor bu domaini ? alamıyor mu? bu domaini forumdan bir arkadaşımızın. adsense.com google almadı yada alamadı bilmiyom artık.
Yada iyinet atlı bir firma acayım ve TM yapayım. bu siteyi alma hakkım var mı?
Sen ne kadardir bu camiadasin? Benim buraya kayit olus tarhime bakma :)
Yillardir domainler icindeyim.
Bu konuda bilgisiz oldugun acikca belli. Sen iyinet diye bir firma acarsan bu domaini alamazsin. Cünkü sen iyinet in haklarini almadan önce bu sayfa acilmis durumda.
Lütfen kulak dolma bilgilerle hareket etmiyelim arastiralim.
Kurtlar Vadisi dizi oldugu anda ismini satin aldi. O andan sonra kurulan tüm fan sitelerini catir catir kapatti.
Bu basligin altinda konuyu dagitmak istemiyorum ama bu konuda biraz arastirma yapmani ögrenirim. Istersen deniyelim. Al o yahoodomain.us sonra yahoo ya söyle ben bu domain i aldim yiyorsa elimden alin diye.
Aninda bir mail gelir. Domaini hemen bize yönlendir diye. Sadece bununla kalirlarsa yat kalk dua et.

P

Pco

Misafir
Arkadaşım ben bu işleri yani domain alıp satmak gibi işleri fazla anlamıyorum ama yinede saçma geliyor. ben fenerbahce.com almış olsam fenerbahce benden bunu alamazmış? neden dersen 2 cümle var içinde fener bahce yada yahoodomain atlı bir şirket kurmuş olsam herneysa konuyu dagıttık :)

eyer yanlış ögrendiysem sory

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Son 5 domaininize google adsense amacıyla talibim. Biraz indirim yapmanız mümkün mü? Yaparsanız belki alabilirim. Mesaj gönderirseniz sevinirim... (yanlız sıkıştırmak istemiyorum ama en geç yarın öğlene kadar haber verirseniz sevinirim, zira alabileceğim başka domainler de var, karşılaştırıp ona göre karar vereceğim)
Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5