İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. İyinet İstanbul Toplantısı

1. İyinet İstanbul Toplantısı hangi semtte

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İbo napacak onlarıda kampanyadan kazanır:Dsen acısını kampanyalardan çıkarırsın

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
son 10 dakika
ankete oy verenler arasından 1 kişiye 25 kontör hediye edilecektir...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beşiktaş olsun bence ortaköy yada taksimde olabilri ztn 3ünden birine giden hepsine gidebilir

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ankete oy verenler arasından çekilen kurada 25 kontörü "windows" isim üye kazanmıştır...
Tebrik Ederiz...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla vakit ve zaman uygun olursa bende katılabilirim toplantıya ibo benim yol parasınıda sen cekcen nede olsa yol sponsorumuz sensin :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
okuyana kadar canım çıktı :D tarih uygun olursa her yere gelebilirim .. Taksimi işaretledim :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
fazla uzak deil bursa/inegolden
bursaya kadarını ben veriririm sen bursadan sonrasını cek yeter :D valla amma olur ceksen hee su parasız gunlerde ilac gibi gelir :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam abi Kadıköy oyladım ama bana Taksimde uygun. Daha ilersi olmas :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam herkesi gruplandırıp oy verdiği yerde buluşturalım. Sonra halkalıya yürüyüş yaparız. Devlet bize yardım etsin :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
Yolda değilde Cafe de denedim onu. Daha doğrusu Cafe de yanımızda oturan kızlarla aynı anda çıktık ve kadıköy bahariyede önümüzde yürüyolar. Arkadaş gel konuşcam kızla dedi. Arkasına geldik hadi dedim. Ne söylicemki dedi. Lafta delikanlı işte :) Bende dedim kızlar çiçektir, çiçekler sulanmak ister. Sulanalım gerisi allah kerim. Haha kız yolun ortasında döndü, hani dersaneli kızlar yaparya kitap taşımak için, kollarını birleştirdi gülmeye başladı karşımda. Bizde yanlarından geçip gittik. Yine arkadaşın delikanlılığı yüzünden tabi.

Olay bu öküzlükle bitse iyi. Sonra bunlar McDonaldsa girdi. Arkadaş yine delikanlıkık yaptı zorla tuttu beni hadi gel konuşcam bu sefer. Neyse kızlar yukarda bizde 2 milkshake aldık. Gidicez yanlarına konuşucaz. Arkadaş önden girdi tepside götürüyo işte. Bu önden çıktı ben daha merdivenlerdeyim. Kızların önüne gelmeden ne yapsa iyi. Adam gitti milkshakeleri tepsiden kaydırdı yere düşürdü. Bide hay allah mı ne dedi üstüne. Merdivenleri tamamlamadan arkama bakmadan kaçtım. Gülmekten 2 kat aşağı düşüyodum zaten.. O günden beri tanımadığım kızla konuşmam :D

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
trextra' Alıntı:
Yolda değilde Cafe de denedim onu. Daha doğrusu Cafe de yanımızda oturan kızlarla aynı anda çıktık ve kadıköy bahariyede önümüzde yürüyolar. Arkadaş gel konuşcam kızla dedi. Arkasına geldik hadi dedim. Ne söylicemki dedi. Lafta delikanlı işte : ) Bende dedim kızlar çiçektir, çiçekler sulanmak ister. Sulanalım gerisi allah kerim. Haha kız yolun ortasında döndü, hani dersaneli kızlar yaparya kitap taşımak için, kollarını birleştirdi gülmeye başladı karşımda. Bizde yanlarından geçip gittik. Yine arkadaşın delikanlılığı yüzünden tabi.

Olay bu öküzlükle bitse iyi. Sonra bunlar McDonaldsa girdi. Arkadaş yine delikanlıkık yaptı zorla tuttu beni hadi gel konuşcam bu sefer. Neyse kızlar yukarda bizde 2 milkshake aldık. Gidicez yanlarına konuşucaz. Arkadaş önden girdi tepside götürüyo işte. Bu önden çıktı ben daha merdivenlerdeyim. Kızların önüne gelmeden ne yapsa iyi. Adam gitti milkshakeleri tepsiden kaydırdı yere düşürdü. Bide hay allah mı ne dedi üstüne. Merdivenleri tamamlamadan arkama bakmadan kaçtım. Gülmekten 2 kat aşağı düşüyodum zaten.. O günden beri tanımadığım kızla konuşmam :D

puhahaha
ehueh.gif

F

fatihhk

Misafir
trextra' Alıntı:
Yolda değilde Cafe de denedim onu. Daha doğrusu Cafe de yanımızda oturan kızlarla aynı anda çıktık ve kadıköy bahariyede önümüzde yürüyolar. Arkadaş gel konuşcam kızla dedi. Arkasına geldik hadi dedim. Ne söylicemki dedi. Lafta delikanlı işte Bende dedim kızlar çiçektir, çiçekler sulanmak ister. Sulanalım gerisi allah kerim. Haha kız yolun ortasında döndü, hani dersaneli kızlar yaparya kitap taşımak için, kollarını birleştirdi gülmeye başladı karşımda. Bizde yanlarından geçip gittik. Yine arkadaşın delikanlılığı yüzünden tabi.

Olay bu öküzlükle bitse iyi. Sonra bunlar McDonaldsa girdi. Arkadaş yine delikanlıkık yaptı zorla tuttu beni hadi gel konuşcam bu sefer. Neyse kızlar yukarda bizde 2 milkshake aldık. Gidicez yanlarına konuşucaz. Arkadaş önden girdi tepside götürüyo işte. Bu önden çıktı ben daha merdivenlerdeyim. Kızların önüne gelmeden ne yapsa iyi. Adam gitti milkshakeleri tepsiden kaydırdı yere düşürdü. Bide hay allah mı ne dedi üstüne. Merdivenleri tamamlamadan arkama bakmadan kaçtım. Gülmekten 2 kat aşağı düşüyodum zaten.. O günden beri tanımadığım kızla konuşmam

muhahaha:D trextrayla dobra dobra:D neler varmış sende bea:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi