İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. İyinet İstanbul Toplantısı

1. İyinet İstanbul Toplantısı hangi semtte

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konuya bakın yaa daldan dala atlıyo valla once istanbul buluşması icin actık konuyu ibonun sponsorlukları girdi araya yok ona ben sponsorunuz olurum alan sonrada textranın kız tavlama sanatı:) bakalım bu konu nereye kadar dallanacak:)

F

fatihhk

Misafir
TrDownload' Alıntı:
konuya bakın yaa daldan dala atlıyo valla once istanbul buluşması icin actık konuyu ibonun sponsorlukları girdi araya yok ona ben sponsorunuz olurum alan sonrada textranın kız tavlama sanatı bakalım bu konu nereye kadar dallanacak

illaki bi yerde kitlenecek:D
yanlız 11 sayfa oldu be ne çok ilgi gördü:)

D

duyurbeni.com

Misafir
gencligim aklıma geldi bir an

trextra' Alıntı:
Yolda değilde Cafe de denedim onu. Daha doğrusu Cafe de yanımızda oturan kızlarla aynı anda çıktık ve kadıköy bahariyede önümüzde yürüyolar. Arkadaş gel konuşcam kızla dedi. Arkasına geldik hadi dedim. Ne söylicemki dedi. Lafta delikanlı işte :) Bende dedim kızlar çiçektir, çiçekler sulanmak ister. Sulanalım gerisi allah kerim. Haha kız yolun ortasında döndü, hani dersaneli kızlar yaparya kitap taşımak için, kollarını birleştirdi gülmeye başladı karşımda. Bizde yanlarından geçip gittik. Yine arkadaşın delikanlılığı yüzünden tabi.

Olay bu öküzlükle bitse iyi. Sonra bunlar McDonaldsa girdi. Arkadaş yine delikanlıkık yaptı zorla tuttu beni hadi gel konuşcam bu sefer. Neyse kızlar yukarda bizde 2 milkshake aldık. Gidicez yanlarına konuşucaz. Arkadaş önden girdi tepside götürüyo işte. Bu önden çıktı ben daha merdivenlerdeyim. Kızların önüne gelmeden ne yapsa iyi. Adam gitti milkshakeleri tepsiden kaydırdı yere düşürdü. Bide hay allah mı ne dedi üstüne. Merdivenleri tamamlamadan arkama bakmadan kaçtım. Gülmekten 2 kat aşağı düşüyodum zaten.. O günden beri tanımadığım kızla konuşmam :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Yolda değilde Cafe de denedim onu. Daha doğrusu Cafe de yanımızda oturan kızlarla aynı anda çıktık ve kadıköy bahariyede önümüzde yürüyolar. Arkadaş gel konuşcam kızla dedi. Arkasına geldik hadi dedim. Ne söylicemki dedi. Lafta delikanlı işte :) Bende dedim kızlar çiçektir, çiçekler sulanmak ister. Sulanalım gerisi allah kerim. Haha kız yolun ortasında döndü, hani dersaneli kızlar yaparya kitap taşımak için, kollarını birleştirdi gülmeye başladı karşımda. Bizde yanlarından geçip gittik. Yine arkadaşın delikanlılığı yüzünden tabi.

Olay bu öküzlükle bitse iyi. Sonra bunlar McDonaldsa girdi. Arkadaş yine delikanlıkık yaptı zorla tuttu beni hadi gel konuşcam bu sefer. Neyse kızlar yukarda bizde 2 milkshake aldık. Gidicez yanlarına konuşucaz. Arkadaş önden girdi tepside götürüyo işte. Bu önden çıktı ben daha merdivenlerdeyim. Kızların önüne gelmeden ne yapsa iyi. Adam gitti milkshakeleri tepsiden kaydırdı yere düşürdü. Bide hay allah mı ne dedi üstüne. Merdivenleri tamamlamadan arkama bakmadan kaçtım. Gülmekten 2 kat aşağı düşüyodum zaten.. O günden beri tanımadığım kızla konuşmam :D
bittin olm sen ( muhahahahaha )

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sanirim taksim olcak buluşma yeri anket bunu gosteriyor

S

Sitebul

Misafir
Taksim istanbulun merkezidir.
Her nekadar anadolu yakasında olsamda en uygun mekan taksim :p

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitebul' Alıntı:
Taksim istanbulun merkezidir.
Her nekadar anadolu yakasında olsamda en uygun mekan taksim :p
çok kız var dimi
( ama unutma kadıköydün bu işin asıl mekanı ) :p

D

duyurbeni.com

Misafir
yaa arkadaşlar ne kızından bahsediyorsunuz 10-15 ameleler gibi takılcaz hangi kız bakar bu gruba:)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar çoğunluk taksim diyor taksim olcak herhalde bari gelirken neler getirelim kuru kuru gelmiyelim :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkes annesine çörek börek yaptırsın malzeme paralarını ibrahim vercek :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
bırak ibo, sen eti bile beleşe getirirsin:p
Onda onunda stoğu vardır zaten. Başka bir kampanyadan kazandığı derin dondurucaları yine başka bir kampanyadan kazandığı binada saklıyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi