İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 k Facebook Profil - 15 Lira İçeri Buyrun.

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Profillerimizin Açılış Tarihleri : 2,3 ay ile değişmektedir anlicağınız eskidir.

Profillerin Kişi Sayısı : 1000

Profillerin Güncel Durumu : Kesinlikle ceza almamışlardır. Kişi ler ekleme yapmıştır. Ve Hitlidirler. (Ne paylaşırsanız beğenirler hepsinde güncel olarak fotoraf bulunmaktadır kimse ile tartışmaları yoktur. Sürekli paylaşım yapılmıştır.)

Sohbet Online Sayıları : 70 ile 150 arasında değişmektedir Gündüzleri 70 kusür Akşamları ise 200 ü bulmaktadır..

Ödeme Şekli : Havale Yapı Kredi Bankası
Ücret : 1 - Profil 10 Lira Sınırlı Sayıda..
İletişim : Msn : [email protected]

Acildir..

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
bende 3.500 kisi var bekleyen yüzlercede istek:D kaç para ederki:) satmayı düsünmüorum ama merak ettim
[

Konu dışı olmuş bunu cevaplamak zorunda değilim ancak profilin kalitesine göre değişir 3.500 kişi si olupta 1,2 k sı fake dolu profil kimsenin işini görmez önemli az ve öz olması iş görmesidir.. Ücret olarak ta piyasaya bakarak anlayabilirsiniz iyi günler..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Gereksiz mesajları sildim , lütfen sadece alıcılar yorum yazsın konuyu tartışma alanına dönüştürmeyin.

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Gereksiz mesajları sildim , lütfen sadece alıcılar yorum yazsın konuyu tartışma alanına dönüştürmeyin.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Bu arada fiyat düşmüştür profiller her geçen gün kişileri hızla artmaktadır 15 tl olan profiller 10 tl olmuştur bilginize ilgilenenler - [email protected] ekleyiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi