İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 K ÜYE 2 TL 1000 Kişi 2 TL Yanlış Duymadınız 10 K ANINDA TESLİMAT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

FacebookLike

Misafir
Facebook Sayfanıza 1 K Aktif Üye 2 TL

Ödeme : İşbank , Avea Kontör, Turkcell kontör, cep bank, misli

10.000 Kişi : 20 TL
Msn : [email protected]

egooist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dola ndırıcıdır Dikkat arkadaşlar, arkadaşın 50 tl sini aldı hala iş yapmadı...
önce iş yaptırın sonra para...

cehennemmmmmm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas meydanda yok yarına kadar ulasmazsa bana verdıgı tc kımlık numarasıyla savcılıga basvuracam :)

T

themaniac

Misafir
yaa kardesim bu adam beni ekledi face sayfalarimi alcak diye. ordan da R10'da erdem diye bir mod var o alcak falan, halbuki kendisi yani. Dolandirici oldugunu gosterince hemen offline oldu.

Bu adama guvenmeyin, ben zaten 2 tane MSN adresi Eif'e verdim, konuyu biliyordur.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Sanırım diğer konuda da şikayetçi olan birisi var, niye kimse ispatını getirmiyor da sadece bu dolandırıcıdır diyor?Şikayet konusu açılsın, ismi, msn adresi yazılsın, kimse bi daha bu adamla alış veriş yapmaz

T

themaniac

Misafir
R10'da olmadigim icin bu sereften yoksunlari kontrol etmek icin bozgezen'le konustuk ve foyalarini ortaya cikardik.
iste konusmamiz bosgezenle, ve linkleri kontrol edin goreceksiniz.

http://www.r10.net/1067357558-post13.html
http://www.r10.net/facebook/1054105...tik-duplicate-oto-like-uye-cekimi-6-tl-2.html
deniz yılmaz murat aydın

bu adamin diger msn'i de [email protected]

BU ADAMLAR DOLANDIRICININ KRALI. SAKIN KANMAYIN. 1K UYE 2TL YE OLMAZ BU KADAR SAF OLMAYIN!!!

Bu iki MSN ile konusma loglari da ektedir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişi siteye girmesine rağmen, konu ile ilgili bir açıklama getirmediği için sınırsız uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5