İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Kupon = 0.75 YTL Havale - Paypal İle 0.75$ - 25 Tane Al 5 Tane Hediye!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

eTre

Misafir
1 Kupon havale ile 0.75 YTL
1 Kupon paypal ile 0.75 $
25 kupon alana 5 kupon hediye

havale yapabileceğiniz banka hesapları ykb/garanti/işbank/akbank/halkbank

istediğiniz miktarda kupon sağlanır 100 ve üzeri kupon alanlara extre hediye kupon edilir...

iletişim için pm yada msn adresimi kullanabilirsiniz

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yürü bee Kim tutar seniii ehu ehu Culpable tuttu sanırım :D

E

eTre

Misafir
kusura bakma biraz gec cevap verdim bilgisayar başında yoktum pm gönderdim...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 tane alıcam mümkünse denemek amaclı isbank hesabınızı pm atarsanız sevinirim..

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben problemimi cozdum , sagolsun "Etre" sorunu cozdu , ne ip'le alakali neden cookis'la ivirla zivirla, dogru tbm butce ve keywords ayarlari yapilmazsa reklam aktif olmuyor , bu tur problemi olan arkadaslara bilgi maksadiyla yazmak istedim.

iyi calismalar.

E

eTre

Misafir
iple ve cookie ile alakası olabiliyor bazen ama çok çok nadir arkadaşlar anlatmak istediğim bu işin ciddi ciddi 12 haneli bir kupon numarasıyla alakası olmaması hiç bir kuponun birbirinden farkı yoktur emin olun

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abacus' Alıntı:
Ben problemimi cozdum , sagolsun "Etre" sorunu cozdu , ne ip'le alakali neden cookis'la ivirla zivirla, dogru tbm butce ve keywords ayarlari yapilmazsa reklam aktif olmuyor , bu tur problemi olan arkadaslara bilgi maksadiyla yazmak istedim.

iyi calismalar.

yaklaşık 75 adet kuponu doğru girdim ve çalıştı ama 5 adet kuponum çalışmadı. Genelde aynı bilgileri giriyorum hepsine neden çalışmamış olabilir?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTre parayı yolladım hala kupon yoq ortalıkta msn den neden cevap vermiyorsun

E

eTre

Misafir
arkadaşım msninde sorun var kendin yazmışsın sana parayı alır almaz kuponlarını yolladım eline ulaşmamış gitmiş millete sormuşsun üstüne üstük buraya yazmışsın eyw.da bana sorma gereğinde bile görmemişsin kendini ki sorduğun kişi sevdiğim birisidir bana geldi emre böyle böyle diyor dedi arkasından uykumdan kalkıp baktıgım sana cevap yazdım ve kuponlarını gönderdim bi yanlışlık olmuş diye düzeltebilirsin burayıda! 3 ytl lik kupon için kaçıcak değiliz!

E

eTre

Misafir
Kupon satışlarım bir süre durdurulmuştur elimde kupon kalmaması nedeniyle temin edildiğinde tekrar bilgi verilcektir...

E

eTre

Misafir
kısa bir kupon sorunundan sonra tekrar satışlarımız başlamıştır aynı şekilde kampanyamız devam etmektedir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5