İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Mayıs da nedir?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sen susmamı diledin diye susacak değilim, 1 mayıs'da aman herkes niye toplanıyor ben de fil dişi için toplayacağım yazan gudik mesajlara cevap veririm ben, burası kreş değil. Geldiğinden beri beğenmiyorsan gitmeyi deneyebilirsin, seni beğenmeyen onca kişi var biz birşey diyor muyuz, bak bıraktık foruma bile girebiliyorsun, bence daha şansını zorlama. Daha dün gelmişsin bizi huzursuz ediyorsun.

Developer: yeni üye değil, daha önce zilyon kere banlanmış hazımsız yeniden türeme grupları. Gerçekten yeni giren üyelerin kaçı acaba yönetime ve eski kullanıcılara böyle hitap edebiliyor, adamlar zaten zor giriyor, konu açmadan PM ile izin istiyor onlar.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başladın gine şansını zorlama demeye. ben demokratik hakkımı dile getiryiyorum.
Memleketin kaldırımını , dükkanlarını , otobüslerini taş atan yakan vatan haini degil nedir?
Memleketin Kurallarını cigneyen ben bu alana girerim diyen anarşişt degilmidir?

Kimlere hizmet ediyorsunuz Allah Aşkına.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Terbiyesiz onu bunu tahrik ediyor diyecegine hitap şeklini ögren sen kimsin evladım vs. diye yakıştırma yapıyorsun.

Evladım..Bak Angelo amcan demokrasi veriyor sana..Kıymetini bil ve uslu uslu takıl..

Allah İslah Etsin seni..Akıl Fikir İhsan eylesin.

Amin

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evladım..Bak Angelo amcan demokrasi veriyor sana..Kıymetini bil ve uslu uslu takıl..

Allah İslah Etsin seni..Akıl Fikir İhsan eylesin.

Amin

Hala evladım diyerek adamı tahrik etme. OGLUM yegenim kocum bebegim derim altından kalkamazsın. Terbiyeni takın.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mepring, 1 Mayıs 1977 'de 36 canı alanlara niye sözün yok ?

1 Mayıs 1977 de insanları öldürenler konu degil. Konu 1 Mayısı bu hala getirenler. Bu Memleket evlatlarının 1 tanesinin 1 Allahın kulunun ölmesini kimse istemez. Konu memleketin yasalarını zorlayanlara uygulanması gerekenler.

1 Mayıs da onlar öldü diye bugun şunlar bunlar mı ölmeli*

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hizmet etmek senin gibilerin tasarrufundadır. Biz takvimde yazan, resmen kabul edilmiş milyonları temsil eden bir özel gün hakkında konuşuyorduk, sen gelip fil dişi bilmemne yazana kadar, senin neye hizmet ettiğin belirsiz. Demokrasi diyorsun toplananlara kızıyorsun, önce kendin ne düşünüyorsun ona karar ver.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Mayıs'ı bu hale getirenleri arıyorsan, valine, polisine gidip sormanı tavsiye ederim.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmet etmek senin gibilerin tasarrufundadır. Biz takvimde yazan, resmen kabul edilmiş milyonları temsil eden bir özel gün hakkında konuşuyorduk, sen gelip fil dişi bilmemne yazana kadar, senin neye hizmet ettiğin belirsiz. Demokrasi diyorsun toplananlara kızıyorsun, önce kendin ne düşünüyorsun ona karar ver.

Ben Demoktarik hakkı olanlara laf atmıyorum. Ben bu kurallara uymayanları eleştiriyorum boş boş yola cıkılmaz diyorum. vede kanunsuz eylemlere izin verilmemeli diyorum.

ilave ediyorum adam gibi yürüyene kimse laf söyleyemez. ifade özgürlü var.
Bak benimde ifade özgürlügüm var her ne kadar tehdit ile engellenmeye çalışılsada.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1 mayıs farklı bir kavram, 1 mayıs günü kalabalığın içine dalan vandalist-terörist zihniyet farklı.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Burası sizin takıldığınız, demokrasi hak özgürlük bıdı bıdıyı araç olarak kullandığınız yerlerden değil. Slogana ajitasyona gerek yok. Ben tehdit etmem, basit bir şart-koşul cümlesi. Huzursuzluk çıkarırsan, gidersin. Oldukça basit.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası sizin takıldığınız, demokrasi hak özgürlük bıdı bıdıyı araç olarak kullandığınız yerlerden değil. Slogana ajitasyona gerek yok. Ben tehdit etmem, basit bir şart-koşul cümlesi. Huzursuzluk çıkarırsan, gidersin. Oldukça basit.

Burada demokrasi hak vs gibi şeylerde benden fazla ön plana çıkan sizsiniz. Tahammülsüzlügün size zıt düşünceler. Buna katlanamıyorsunuz ve Demokrasidenmi bahsediyorsunuz?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Askeri Hakim bir babanın çocuğuyum. Yanlış nerede ise eleştiririm merak etme.
Aylardır İçişleri, Çalışma ve vali ile Taksim hakkında izin istenilmiştir kimse ben taksime gidiyorum cıkıcam diye afra tafra kesmemiştir, ancak hiçbir diyalogda uyuşma sağlanamamıştır. Devletin bu kadar sert ve sıkı yönetim uygulamasının sebebi nedir, oturup onu düşünmeni isterim.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Askeri Hakim bir babanın çocuğuyum. Yanlış nerede ise eleştiririm merak etme.
Aylardır İçişleri, Çalışma ve vali ile Taksim hakkında izin istenilmiştir kimse ben taksime gidiyorum cıkıcam diye afra tafra kesmemiştir, ancak hiçbir diyalogda uyuşma sağlanamamıştır. Devletin bu kadar sert ve sıkı yönetim uygulamasının sebebi nedir, oturup onu düşünmeni isterim.

O zaman Vali NTV de konusuyor bir zahmet soru yönelt. ve deki memleketin vali'si siz yalancısınız de zira siz veya vali yalan söylüyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim demokrasi pek umurumda değil. Demokrasiye de inanmam. Bir yandan demokrasiden konuşup, işine gelmeyen yerlerde unutanlarla eğlenirim ben sadece. Benim tahammülsüzlüğüm demokrasiye değil saçmalamaya. Neden toplanıldığını bilmiyorsan susarsın, kabul edilmiş bir bayramla bölücülüğü aynı cümlede kuracaksan susarsın.

Tekrarlıyım huzursuzluk çıkaranları gönderirim. Bunu yapayım diye verildi bu görev. Moderatorlük yan gelip yatma yeri değildir. Daha fazla uzatmaya lüzum yok.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hahaha yan gelip yatma yeri değildir. bu mesajı tuttum. valla çok güldüm :D
Mepring evladım relax..aç bir bira bak keyfine..hadi canım benim..
Camdan kuşları izle..Bak bahar geliyor..
hadi...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mepring, sarı medya'yı izlemiyorum. Sarı Medya ne demek? onuda araştırmanı tavsiye ediyorum.
Son sözüm; Aslolan gerçek, görülmeyendir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5