İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 mp3 1 YTL :)Müyap Bank Keyifli saatler diler:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Amerikadaki fiyatlardan daha ucuz ama Turkiye icin pahali.
Umarim yasal mp3 satan yer sayisi artar ve rekabet ile fiyatlar duser.
Album icinde sevdiginiz 2 parca varsa alirsiniz 2YTL ye, tum CD den daha ucuza gelir.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günümüz Türkiye sinde kimse çıkıpta internetten para veripte şarkı almaz sanırım...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsenin alacağını sanmıyorum düşünsene arabanda dinliycen sarkı begenıyorsun mp3 cdsi yapıyorsun 160 parca 160 ytlmi odeyeceksın:D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bencede cok kisi alir, fiyatlar normal ve artik Turkiye'de neredeyse internet kullanan insanlarin cogu kredi karti ile alisveris yapmakta...

G

gibigibiyim

Misafir
Baglanti hizi arttikca emule ve diger paylasim programlarini kullananlarin sayisi artiyor.Biri parali biri bedava,emule vs programlari yoketmeleri gerekecek ki oda biraz zor.

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mareze karşı olanlar uğrayın bu siteye

1 albüm kaç para acaba :D

D

dnturkey

Misafir
Cyber Coder' Alıntı:
Mp3 durdurulamaz bence...

zaten mp3 ü durdurmaya çalışan yok mp3 satışı yapıyor adamlar...

MP3 bir uzantıdır. onların durdurmaya çalıştıkları wa-rez mp3. bilmem anlayabiliyomusn...

I

i.s.a.q

Misafir
siirvehikaye' Alıntı:
Günümüz Türkiye sinde kimse çıkıpta internetten para veripte şarkı almaz sanırım...

Mehmet Tokat - Kaçsam Kurtulurdum.

Bu şarkıyı aramadığım yer kalmadı.Bursada albümünüde bulamadım.Ama orda var.Bana bu şarkıyı bulup internetten link olarak verirsen sana haklısın diyeceğim.Gerçekten İnanılmaz bir arşivleri var.Şuan reklam yapmıyorlar sağlam bir reklamla ii işler yapabılırler gıbıme gelıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5