İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.Sayfa Garantili Seo Çalışması 250 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adsense1

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hizmetlerimiz : Herşeyden önce 1.sayfa garantisi veren ve istenilen her kelimeyi 1 aydan kısa sürede hedefe ulaştırabilen tek firmayız. (istenilirse sözleşme yapıyoruz)

Referanslar : oyun indir, ukash, spor haberleri, film izle, oyun oyna, rent a car, çanta, evden eve nakliyat, sesli chat, sesli sohbet, radyo dinle, burun estetiği, araba oyunları, ayrıca (özel adsense niche kelimeler) ve daha yüzlerce 1.sayfaya getirdiğimiz referanslarımız mevcut.

Çalışma Şekli ve Ücretlendirme : Fiyatlandırmayı, istenilen kelimelerin rekabetine ve sitenin sıralamadaki durumuna göre belirliyoruz. Ödemenin yarısını alıp çalışmaya başlıyoruz. Fiyatlarımız 250 tl den başlıyor 10.000 e kadar çalıştığımız müşterilerimiz var.

Kabul edilen ve edilmeyen işler : Her sektörden siteler kabul edilir.

konu güncel

buderus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
küfür1.png

Bu şahıs! bana küfür etti, sırf bilgi istediğim için, yani 250 liradan başlayan fiyatlarla yapılan ticaret hakkında bilgi istediğim için küfür etmiştir! Referans göster dediğimde yapacakların hakkında bilgi istediğimde hakaret etmiştir. Nasıl yapacakmışız:

parayı yollayacakmışız, oda yapacakmış! Hepsi bu!

Küfür etmiştir. İş yapılmaz ahlaksızın tekidir!

delikanlılık küfür edip kaçmakla olmuyor! Bu şahısın siteyle ilgisi kesilmez ise benim üyeliğimi iptal edin!

Site içerisinde küfür eden hakaret eden dolandırıcıların bulunması hoş değil.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
küfür1.png

Bu şahıs! bana küfür etti, sırf bilgi istediğim için, yani 250 liradan başlayan fiyatlarla yapılan ticaret hakkında bilgi istediğim için küfür etmiştir! Referans göster dediğimde yapacakların hakkında bilgi istediğimde hakaret etmiştir. Nasıl yapacakmışız:

parayı yollayacakmışız, oda yapacakmış! Hepsi bu!

Küfür etmiştir. İş yapılmaz ahlaksızın tekidir!

delikanlılık küfür edip kaçmakla olmuyor! Bu şahısın siteyle ilgisi kesilmez ise benim üyeliğimi iptal edin!

Site içerisinde küfür eden hakaret eden dolandırıcıların bulunması hoş değil.

Üyeliklerin sürekli açık olmasının en büyük sorunlarından biri böyleleri. Umarım yönetim gereğini yapar.

buderus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyeliklerin sürekli açık olmasının en büyük sorunlarından biri böyleleri. Umarım yönetim gereğini yapar.

Teşekkür ederim hocam.

Arkadaşların sizden öğreneceği çok şey var.

İyinetten soğudum desem buradan öğrendiklerimin hatırı var. :ağla:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
negatif davranmak istemem ama küfürün iyinet sınırları içerisinde edilirse işlem yapabiliyoruz. dış konular iyineti bağlamıyor.

buderus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
negatif davranmak istemem ama küfürün iyinet sınırları içerisinde edilirse işlem yapabiliyoruz. dış konular iyineti bağlamıyor.

o zaman size mutluluklar diliyorum. benim hesabımı silin. ancak unutmayın bu verdiğiniz tepkiden yaşam ve hukuk algılamanızın vasatın altında olduğu ortaya çıkıyor. Suç dünyanın her yerinde suçtur, ben bu zavallıyı buradan buluyorsam, sonra bana bu hakareti edebiliyor ve ''sen'' de gelip bizi bağlamaz diyorsan, çok kısır aynı senin şu dünyadaki küçük varlığın kadar bir kısır bir döngüye gireriz!

Ayrıca dedim ki; bu zavallı ile ticaret yapılmaz. bu zavallı ile ticaret yapılan bir noktada bulunmak mide bulandırıcıdır! Eğer onu diğer zavallılara örnek teşkil etsin adam gibi yazı yazsınlar emsal teşkil etsin diye siteden çıkarmazsanız, beni çıkarın mutlu mesud yaşayın dedim. Görüyorum ki iyinet kalitesiz bir yer. Moderetörüde kalitesiz, ticaret yapanıda kalitesiz.

Nolacak şimdik banlayacakmısınız? Zaten banlayın demiştim!

yazık bence ahlaksız zavallının biri yüzünden ''hak'' etmediğin sıfatlar sana koskoca MODERÖTÖRE yakıştırıldı. Hadi koş beni banla yada banlattır.

ne yazıkki şu yazıyı yazmamın hiçbir önemi yok... fuub ve wmaracından öğrenmeniz gerekenler sıralamasının birinci basamağına:

İNSAN OLMAYI ekliyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
banlamıyorum. iyinete bir daha girmezsiniz olur biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5