İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 sayfada 2 adsense

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslar forumu takip ettim ama henüz bir sonuca varamadim o yuzden yeni baslik actim. 1 sayfada 2 adsense olan bircok site var. Bunu tam olarak nasil yapabilcegimizi kesfeden oldumu? Ayri boyutlarda koyuluyor sanirim. Ben denedigimde reklamlardan biri gozukmuyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yeterli reklam var. 30 değişik reklam yeterli değilmi sence? Diğer kod hiç görünmüyor beyaz bir ekran çıkıyor sadece. Yetersiz reklam olsa genel hizmet reklamı çıkar.

M

mfk_1868

Misafir
hayır yetersiz reklamda bos cıkıor kendi sitemdende biliorum mesela 2 tane gokdelen reklam koyuyorum ustteki 5 reklam dolu oluor altta olmuor 6. reklam geldiginde o da 2. blogun 1. reklamı oluor yani direk sitedeki reklam sayısına bakıor. ayrıca adsense botun dolaşmasıyla da ilgili olması lazım

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akrep tamamen haklı, olay sadece sitenin içeriğiyle ilgili...

benim sitelerimde aynı boyutta 3 tane rahat reklam çıkıyor (728x90)
tabi çıkmayan sitelerim (yada sayfalarım) da oluyor..

illa genel hizmet reklamları cıkmak zorunda değil, boş da olabilir...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ilginç bir durum ben reklam bulunmayınca genel hizmet reklamı çıktıgını düşünüyordum. Sayfanın boş çıkması saçması saçma gibime geliyor. Bu adsense açığı felan herhalde.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesala 728 60lık 2 tane reklam koydunuz bir üste bir alta, biliyorsunuz ki bu reklam alanı 4 tane barındıryor.. eğer sitenizde gösterilmesi gereken reklam sayısı 5 ise üst full dolabilir 2. alandanda 1 tanesi dolar gerisi boş olarak çıkar..

Eğer genel hizmet reklamı çıkıyorsa sitenizde hiçbir reklam keywordu yakalayamamıştır.. Boş çıkıyorsa reklam keywordu yakalanmıştır ama reklam verenler kısıtlıdır çünkü onları zaten siz gösteriyorsunuzdur..

İyi paylaşımlar.. Bu arada Google'da bir açık söz konusu değildir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5