İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 sayfada 2 ansense ( iframe içinde )

C

constantine

Misafir
Google iframe içinde gösterildiğinde iframe sayfasındaki içeriğe göre değilde gösterildiği sayfanın içeriğine göre reklam veriyor. iframe.html dosyasına sadece google reklamı koyun ve ana sayfanızda iframe içinde bu html dosyasını gösterin google reklamları çıkıyor ama direk iframe.html adresine girince reklam meklam çıkmıyor. Bir sayfada 2 adsense reklamı yayınlamak bu şekil çok basit oluyor. Bilmeyen arkadaşlara duyurulur :)

M

murme

Misafir
bu kurallara uygun degil sanırım zaten direk google 3 reklama izin verioda böle iframe icinde sayfa falan bana yanliş geldi

M

murme

Misafir
hı o şekilde olursa tamam ben diger türlü düşünmüştüm

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet google 3 reklama izim veriyor ama benim bir sayfamda 2 tane cıkıyor biri cıktımı digeri cıkmıyor :pP

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframe yle oluyor fakat googlenin pencere li sayfa kısmını işaretleyince çıkmıyor. kodu direk iframenin için ekoyunca çıkıyor. ama kazançları fazla etkilemiyor gibime geldi iframe kodu hatta düşürüyorda diyebilirim. bu arada bir sayfada iframesiz 3 reklam çıkıyor ama bunun bazı sırları var o da bende kalsın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5