İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 sayfada fazla reklam çıkartma oalyı

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemın ana sayfası 5 saydan oluşuyor asp tabanlı alt ust sağ sol orta..
sağ da google reklamı var ancak ortaya koyduğumda çıkmıyor, bunu nasıl yapabılırım frame ıle mı yapıyoruz yoksa yasak mı yanı 1 sayfada 3 reklam gosteremezmıyım ben ? gosterırsı dersenız nasıl yaaprım

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten sadece 5 sayfadan oluşuyor ve hepsini bir içeriğe include ediyosun. bu sayfalarıda reklamla doldurursan ADsense zorlanır biraz içeriğine uygun reklam bulmak için.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn turkey.com neyıyle zorlanacka :D ya çözemedım hgıttı bu sorunu ben :( mesela dosya detayında gosterıyor ama ana sayfada olmuyor mesela

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam kodunu alırken öncelikle çerçeveli bir alanda gösterileceğini belirt. bundan sonra çerçeve olayı farketmez ama tabii ki reklamı koyduğun yerin de önemi var. ben geçen gün her yere her tür reklamı denedim, bu arada keyword ve decription ile de oynadım. gördüm ki en iyi olay şu:

"keyword-description-içerik" uyumu ,
+
"içeriğe uygun reklam" bulunması

bunlara uyulunca zaten bir sayfada bir sürü reklam görülüyor ve 3 tane alanda 10-12 reklam çıkabiliyor.

saygılar..

G

Gencadam

Misafir
Otel sayfanıza değil 3 tane 30 tane reklam koyun, görün bakalım hiç boş kalacak mı? :) Kesinlikle "keyword-description-içerik" + içeriğe uygun reklam verilmesi olayına katılıyorum.

S

SiberSehir

Misafir
Aslinda benimki farkli yardimci olacak biri cikarsa sevinirim reklam kodunu siteye yerlestiriyorum ve hep ingilizce turkce adina bir reklam cikmiyo ftp ye atiyorum bu sayfayi görme yetkiniz yoktur diyor ...
nasil is anlamadim gitii

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5