İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 terabyte mail adresi

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle şeylere inanmayın arkadaşlar. eğer 1 tera bayt e-mail adresi oluyorsa benim sonsuz trebayt e-mail adresim olmalı. isteyene @123mp3.net teen sınırsız alanlı e-mail adresi veririmi:) hemde beleş hemde pop3 hemde anti-spam hemde anti-virüs hemde hemde hemde... şaka bi yana böyle şeyler insanı yanıltmaktan başka birşey değildir!

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit toplayacam diye milleti kandırıyorlar 1 terabyte mış benim bilgisayarımın harddiski bile okadar değil :p

L

loadmp3

Misafir
Bu adamın okadar zengin olduğunu sanmıyorum 1 Trbyt. Hdd yok eğer adam bu hizmeti yapacak olsa server kurardu 1 Trbyt alan dağıtırdı 100 - 100 daha çok hit alırdı bence saçmalık 1 Tere yi kim doldurucak :D 1 GB bile fazla şahsen 20 Mb ile idare etmesini biliyorum.

X

xonurx

Misafir
1 TB helal olsun! valla!
arkadaslar harddisk almamiza gerek yok artik bütün herseyimizi online da tutalim :p

saygilar

U

ulukislali

Misafir
"You are currently using 0 MB (0%) of your 2328 MB."

Google Mail'ime girince alt tarafta bu yaziyor. Bu forumdan birisi davetiye yollamisti ancak hala eski mail adreslerimi kullandigimdan burayi hic kullanmamistim. Google'den kullanmayacaksaniz kapatilacak gibi yazi gelince hesabi aktiflestirmek icin girdim. Google bana torpil mi yapti acaba? :)
Bildigim kadariyla google 1 GB di.

www.berin.de | www.webmastertr.de

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulukislali' Alıntı:
"You are currently using 0 MB (0%) of your 2328 MB."

Google Mail'ime girince alt tarafta bu yaziyor. Bu forumdan birisi davetiye yollamisti ancak hala eski mail adreslerimi kullandigimdan burayi hic kullanmamistim. Google'den kullanmayacaksaniz kapatilacak gibi yazi gelince hesabi aktiflestirmek icin girdim. Google bana torpil mi yapti acaba? :)
Bildigim kadariyla google 1 GB di.

www.berin.de | www.webmastertr.de

bende de aynı durum paralı olan varmı gmailde yanlışlıkla onu seçmeyelim.
domainlerimide gmaile alıyom forumun sayesine. çok övdünüz.

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
Ya arkadaşlar belki bu yazıyı göreceksiniz belki de görmiceksiniz ama
Bu 1 TB email adresi doğru yani var.Ayrıca şimdi bu kısıma neden yazılıyo aklım
almıyo , ki ben bunu kaç ay önceden forumda gmail kısmına yazmıştım.
Ewet 1TB email adresi var adresi de şudur;
http://www.hriders.com
Ben aldım 1 TB ama rezillik ama işin gerçeklik kısmı sizi ilgilendiriyorsa, gerçekten de var.
(ALMANIZI TAVSİYE ETMEM 4 MB EKLİ DOSYAYI 20 DK. GÖNDEREN EMAİL LE BENİM İŞİM OLMAZ.)

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkuaz' Alıntı:
bende de aynı durum paralı olan varmı gmailde yanlışlıkla onu seçmeyelim.
domainlerimide gmaile alıyom forumun sayesine. çok övdünüz.

domainler için yahoo mail vermeni öneririm

çünkü gmail henüz beta, paralı olabilir yada kapanabilir(sadece ihtimal)

kişisel bilgi topladıkları da çok tartışıldı forumlarda..

ve şu 1 TB olan yer ortak bir havuz sistemi, her üyeye 1 TB sağlamak öyle kolay iş değil..
1GB yahoo kullanıyorum bayağıdır, zaten sadece 50 MB ı dolmuş :) abartmaya gerek yok ;)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Notifier'lı, sanal diskli, auto login'li bir gmail'i bin terabyte'lı bin Yahoo'ya değişmem :) Hafif ve işlevsel.

Fakat Yahoo mail account'una sahip olduğunuzda, Yahoo network'ünde yapabilecekleriniz çok fazla. Yakında Google neler yapar bilinmez... Şimdiden kapalım ismimizi ;P

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5