İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 terabyte mail adresi

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bu konunun açıldığını belirtmek isterim;

Yalandan ibaret....... Nereye 1 TB mail veriyorlar....

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişisel fikrim:
İyice abarttılar..
Hadi hayırlısı..
Uzun soluklu olacağını zannetmiyorum, hiç bir arkadaşada önermiyorum bu ve bunun gibi mailleri.
ayrıca
ibrahimkoknar paylaştığın için teşekkürler..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Can' Alıntı:
5 mb olsun yahoo olsun :)

bu tip mesajlara aynı cevapları yazar olduk bende yahoo'cuydum. ama bi özenti gmail yaptık.

1gb olsun. gmail olsun :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( zokkie, uzdun valla bu sefer benı.
surda kac kısıydık yahoo cu.
ben sımdı kımle yapacam bu +1 yahoo geyıgını :)
yahoo maıl kullanıp, savunan tek ıbrahım'le ben kaldım herhalde bu forumda...

senınde bıran once gmaıl dan hevesını aldıktan sonra aramıza donmenı sabırsızlıkla beklıyoruz :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gmaili yeni kullanmaya basladim gercekten sahane.
yahoo da 250 MB da cikartti oda iyi.
Yahoo cok iyi saglam vede guvenilir. (Bir haber okumustum, Yahoo korfez savasinda olen bir askerin email sifresini ailesine vermemis (emaildede onemli seyler varmis) yani cok guvenilir kolay kolay calinamaz)
Hotmaile bir turlu isinamadim nedense.
Bunlarin disindakilere bence gitmemek lazim. Benim ta eskiden birda usa.net diye emailim vardi. Adamlar birden email servisini paraliya cevirdiler. Oyle oluncada hersey altust oluyor yani.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmail çıktı diğerleri artık sadece geyik amaçlı maillere kullanıyom çok rahat kullanımı olan gmaili tek gecerim

E

Estaba

Misafir
vallaha 100 olsun mynet olsun bana yine yeter :D sizi bilmem ama bana adam gibi bi adres verecek biri varsa verebilirmi söle 500 mb olsa kafidir..! tşkler

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmailin üstüne tanımam :) 10 sn içerisinde maillerime girip kontrol edip cevap verip mailimden çıkıyorum :) galiba biraz abarttım ama çok çok çok hızlı... kesinlikle yahoo hotmail felan kullanmam... hele hotmail acayip yavaş bence..

M

MrManson

Misafir
heh bende

2 gb olsun yahoo mail plus olsun diyim bari ne diyim :) [ gayet memnunum sanal disk gibi hehe ]

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla netten aldığım mail adresime ne bişey geliyor nede benden gidiyor bu ne yaaaa:(
ama gmail mükemmelll ötesiii

C

Cepindir.Net

Misafir
Kaç kasa hdd 1 terabyte eder acaba :D

Ya bu adamların 1 terabyte alan veriyoruz diye gerçekte ne kadar alan verdiklerini merak ettim doğrusu..

Babalar gibi Google güvencesi ile Gmail varken ne uğraşıcam abuk sabuk sitelerle değilmi ama :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5