İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 tık 0.66 dolar

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlaşılmasın benim site türkçe içerikli ve ilk defa 1 tıka bu kadar yüksek aldığımı gördüm o açıdan bu başlığı açtım, Yoksa 1 tıka 2-3 dolar alanlar olduğunu biliyorum ama yabancı reklamla..
www.iyimi.com

D

dursunbaba

Misafir
HyperMan' Alıntı:
Bence bu konuya eğilmek gerekir, iyinetadmin koordine edebilir sanırım...

Hile hile hile... Arkadaslar kendinizi reklam verenlerin yerine koyarak bir dusunun bakalim...

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dalga geçiyosunuz herhalde? Siz bir grup kurup birbirinizin reklamlarınıza tıklasanızda bir süre sonra google bunud anlar. Sürekli aynı ip lerden yapılan tıklama bir süre sonra para kazandırmayacak. Ayrıca ingilizce reklam+türk tıklaması hiç bir işe yaramaz. Forumda biraz araştırın. Siz esas ingilizce bir site+ingilizce ziyaretçi mantığıya hareket edin bakın o zaman nasıl emeğinizin karşılığını alacaksınız

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben kafayı yiycem şu istastiğe bakın.

5.280 15 0,3% USD 0,07 USD 0,35

H

HyperMan

Misafir
dursunbaba' Alıntı:
Hile hile hile... Arkadaslar kendinizi reklam verenlerin yerine koyarak bir dusunun bakalim...

Tabi, hile midir bu diye bakıldığında, hile olarak algılanacağı için gerek de yok böyle bir uygulamaya. Biz yine herşeyi normale bırakalım iyisimi...

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
70 click USD 2,58

en cok tik en az paar rekoru benim galiba :p

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuhehheheh 24 tık 1 dolar

blog için ii sayılır taş atıpta kolum mu yoruluyor zaten hep asp pdf ile alakalı reklamlar çıkıyor...

M

murme

Misafir
Arkadaşlar ben size söleyim siz işi bilmiyonuz yabanci reklamlar cok ii verio türk hite bile ben günlük 8-10 tık a minumum 4-5$ aliyourm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi