İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 tık 0.66 dolar

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar günün ilk tıkı ve 1 tık ile 0.66 dolar kazanmışım, nası oldu anlamadım tahminim reklamverenin bütçesini yanlış ayarlamasındandır veya parasına kıyan bir reklamverendir yoksa 1 tıka 900bin TL gibi bi parayı kim verirki?

Tarih Sayfa gör Tıklamalar Sayfa CTR Sayfa eCPM Sizin kazanımlarınız
07 Nisan 2005 Perşembe 27 1 3,7% USD 24,44 USD 0,66

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı ülkelerde (ABD,Canada,UK,Australia) gibi yerlede bu veri normal olarak görlülüyor asıl biz geride kalmışız... Avrupa ülkeleride yavaş yavaş o verilere yaklaşmaya başlıyor.
İnternette reklam ve internette ticaret ne kadar önemli olduğunu amerikalılar çakmış ama çoğu avrupa ülkeleri ve bizler bunu çakmamışız :)

M

M@l@tyasporlu

Misafir
iyimi' Alıntı:
Arkadaşlar günün ilk tıkı ve 1 tık ile 0.66 dolar kazanmışım, nası oldu anlamadım tahminim reklamverenin bütçesini yanlış ayarlamasındandır veya parasına kıyan bir reklamverendir yoksa 1 tıka 900bin TL gibi bi parayı kim verirki?

Tarih Sayfa gör Tıklamalar Sayfa CTR Sayfa eCPM Sizin kazanımlarınız
07 Nisan 2005 Perşembe 27 1 3,7% USD 24,44 USD 0,66

eheheu ben tık başı 4.6 $ aldığımı hatırlıyorum... asıl bir tık için 6.000.000 kim verir :? :D

G

guajira

Misafir
Bi arkadaş yazmışdı 1-2 ay önce. bir tıka 50$dan fazla almıştı. bir tıka 80YTL kim verirki?:)

yok mu artıran?

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotel reklamları bende 7-8$ civarı veriyor ama tıklanma sayısı çok az, çünkü benim siteyle alakasız olmasına rağmen çıkıyor :confused:

peki şimdi ben bu7-8lik reklamlara girip tıklayın benim sitede demiş olsam kurallara aykırı bir iş mi yapmış olurum :D

A

ayhankiraz

Misafir
bende neden hesapta yok anlamaım
bir tıklarmısın denem için yanlış anlama

E

esra11

Misafir
serki' Alıntı:
hotel reklamları bende 7-8$ civarı veriyor ama tıklanma sayısı çok az, çünkü benim siteyle alakasız olmasına rağmen çıkıyor :confused:

peki şimdi ben bu7-8lik reklamlara girip tıklayın benim sitede demiş olsam kurallara aykırı bir iş mi yapmış olurum :D

tıkladım gitti.

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyvallah saolasınız da bu kadar kafi 5 tık oldu bir anda atacak google sonra beni :cool:

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize gelmiyor öyle 0.66$ falan. Ancak 0.10$ falan ancak. walla şanslıymışsın.

S

SILAM

Misafir
bir baslikmi acsak acaba?:) birbirimizin reklamlarina tiklayalim diye:p dusunsenenize hepimiz ayni ulkede/sehirde/semtde degilizki:)binbir yerden binbir ipleyiz :D

E

esra11

Misafir
SILAM' Alıntı:
bir baslikmi acsak acaba?:) birbirimizin reklamlarina tiklayalim diye:p dusunsenenize hepimiz ayni ulkede/sehirde/semtde degilizki:)binbir yerden binbir ipleyiz :D

Senin 500 tık'ın var, ihtiyacın varm'ola, Sılam ;)

M

mavidusler

Misafir
Rekorum: 8 tık 10 USD oldu en çok. Onun da herhalde sadece bir tanesi yüksek miktarda bir şeydi.

A

ayhankiraz

Misafir
arkadaşllar herkes adresini yazsın o zaman beraber tıklayalım

E

esra11

Misafir
Yabancı bir site açtım.. Türk sitemden destek veriyorum.. Yabancı toplistlere katıldım.. Rekor orda :) Bir tıka 3.17 dolar ;) Bi yabancı site daha patlatıcam..

H

HyperMan

Misafir
iyi fikir...

SILAM' Alıntı:

Bence bu konuya eğilmek gerekir, iyinetadmin koordine edebilir sanırım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5