İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 tık 1,29$ Nasıl oluyor????

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba oncelikle acemice ugrastıgım cok fazla ziyaretcisi olmayan doğal olarakta cok tıklanmayan google reklamları var sitede. Bugun hesabıma bakiyim dedim gözlerim açıldı bu nedemek oluyor. Ben en fazla 0,04 gördüğümden sasırdım boyle birşey olabilirmi.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim tespit edebildiğim en iyi getiri 1 tıka 1.86USD idi, belki daha yükseği de vardır ama tespit etmek çok zor, ben günün ilk tıkında rastlamıştım.

G

guajira

Misafir
benim bugüne kadar ki rekorum 11 tık 44$. ama bu miktarı ilk başladığım ay gördüm bi daha da görmedim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tik 30 kusur dolar gordum arkadaslar bazen oluyor boyle seyler dert etmeyin ustelik de türkçe sitede

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
AkrepList' Alıntı:
1 tik 30 kusur dolar gordum arkadaslar bazen oluyor boyle seyler dert etmeyin ustelik de türkçe sitede

işten anlamayan bir adwords kullanıcısının webmasterlara BONUS u. :)

bende ortalama 3 cent aldığım bir sitemde bir kere 5 tıka 9.12 usd aldım. :)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merak ettim nasıl reklam veriliyor diye adımları takip ettim sonlara doğru tık başına ödenecek para ve günlük limit diye biryer var sanırım oraya yazarken yanlışlık yapıyorlar o yuzdende boyle rakamlar cıkıyor. Anladığımdan değilde tahmin benimki. :)

F

fenerli

Misafir
bizim bir sitemizde bir click genel olarak 1.99 ile 4.00 arasında değişmekte, bahsedilen durum normal

M

maxxlist

Misafir
ya arakdaslar bizede şöyle iyisinde adwords verseniz.. wallla ben tık başına 20 cent e bile razıyım:) millete neler vermiş bea.. eyt.. ben bugune kadar o kadar para kazanamadım:) yardımlarınız bekliyorum.. şöyle kral bi adword veya içerik konusu işte..

H

hengame

Misafir
donanimmerkezi.com

arkadasım sitene bakayım dedim çıkış asp de sorun var :)

PHP:
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005' 

[Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver] Cannot update. Database or object is read-only. 

/Cikis.Asp, line 16

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxxlist' Alıntı:
ya arakdaslar bizede şöyle iyisinde adwords verseniz.. wallla ben tık başına 20 cent e bile razıyım:) millete neler vermiş bea.. eyt.. ben bugune kadar o kadar para kazanamadım:) yardımlarınız bekliyorum.. şöyle kral bi adword veya içerik konusu işte..

"forex" "make money" vs içinde money gecsin zaten para verirr:p

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
calisko' Alıntı:
Merak ettim nasıl reklam veriliyor diye adımları takip ettim sonlara doğru tık başına ödenecek para ve günlük limit diye biryer var sanırım oraya yazarken yanlışlık yapıyorlar o yuzdende boyle rakamlar cıkıyor. Anladığımdan değilde tahmin benimki. :)

bu tık başına verilen para olayında merak ettiğim bişey var. madem tık başına verilecek parayı müşteri belirliyor, neden yüksek girenler oluyor? yani hangi reklam veren, tık başına 0,1 cent vermek varken gidip 1$ verir? google adwords kullanmış veya bu olayı tam olarak bilen biri varsa aydınlatabilir mi? tık başına yüksek para ödiyen bunca müşteri saftirik değil dimi :D

F

fenerli

Misafir
ne kadar çok para verirsen o kadar çok görüntüleniyor, google.com aramada aynı kategoride çıkan reklamlarda hangi reklamın üstte yer alacağına senin reklama verdiğin değere yani verdiğin paraya göre karar veriliyor.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yüzden de yüksek ücretlerin döndüğü alanlar, rekabetin ve satış yapıldığında sağlanan getirinin çok olduğu alanlar. özellikle hizmet sektörü. birim hizmet satışının kar oranı çoğu zaman birim mal satışının kar oranından yüksektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5