İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 TL ' YE REKLAM ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TÜRKİYE ' NİN EN UCUZ REKLAM REKLAM SİTESİ

Bizim Amacımız ;
Halkımızın Kazanması.İşte Bu Yüzden Bir Projeye İmza atmak İstedik Ve aklımıza aynı "onemillionpixel" geldi Ama anladım ki sonradan adam millete pixelini 1 $ dan satıyormuş bende dedim ki benim kardeşlerimin ne farkı var bizde yapalım ama daha farklı olsun , doğal olsun , Reklam alanı Büyük olsun Ve HERŞEYDEN ÖNCE FİYATI UYGUN OLSUN İSTEDİK...

İŞTE BU YÜZDEN SİZE BİR KAMPANYA HAZIRLADIK..!

1 - SİZ KAZANIN DİYE YENİ AÇILAN REKLAM SİTEMİZDE REKLAMINIZIN OLMASINI İSTİYOR İSENİZ SADECE 1 TL KARŞILIĞINDA VEYA PAYPAL HESABINDAN 1 $ OLARAKTAN YAPABİLİRSİNİZ...

2 - DİGER BİR ÖZELLİĞİMİZ " KAFAM AGRIMASIN DİYOR İSENİZ " BİR SİGARA PARASINA 10 TL VEREREK 1 YIL BOYUNCA SİTEMİZDE REKLAMINIZ YAYINLANSIN YANLIŞ DUYMADINIZ Kİ KALKIP HER AY

1 TL X 12 AY : 12 TL eder biz ise sizin için SADECE YILLIK : 10 TL YAPTIK...

YANLIŞ DUYMADINIZ BİZ EN İYİSİNİ YAPANA DEK EN İYİ REKLAMCI BİZİZ...

EN UCUZ BİZİZ...

Email : [email protected]

Web Sitemiz : www.birTL.net

TEL : 0543 881 06 00

Not : Ödemeler

İsterseniz HESAP NUMARASINDAN ( HERHANGİ BANKADAN )

İsterseniz PTT den ( POSTAHANEDEN )

İstersenizde PAYPAL VEYA TELSİM TL
Şeklinde YAPILABİLMEKTEDİR..

WwW.BirTL.Net

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KONUMUZ GÜNCELDİR ARKADAŞLAR :) SİTEMİZDEKİ ŞUANDA REKLAM SAYISI 33 ÇIKTI 33 REKLAM ALANI ALINDI SİZDE ACELE EDİN VE ÜST YERDEN KENDİNİZE YER EDİNİN..

AYLIK 1TL den Alanlar

YILLIK 10 TL Düşünün bir sigara Parasına 1 yıl boyunca Reklam

Ayriyetten Ödemelerimiz çok Kolay:

PAYPAL

PTT

HESAP NO

İsteyenler MSN : [email protected] Ekleyin Görüşelim..

Sitemiz : WwW.BirTL.NeT :)

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hocam işinize karışmak gibi olmasın ama verdiğimiz reklamdan bize geri dönüş nedir acaba?

sayfanızda hit göremedim ben, yani verdiğimiz reklamda sadece siz kazanıcaksanız bu olay biraz ters değil mi?

bizim kârımızı söylersen eğer daha aydınlatıcı olur :)

LACRIMAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede arkadaşların dediği gibi bizim ödeyeceğimiz paraların bize geri dönüşü olmalı eğer dönüş olmayacaksa o parayla sigara almayı tercih ederim.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili arkadaşlar sitemiz yenidir yeni bir tasarım yapıldı yayınlanacaktır yanlız bir problem oldu şuanda böyle büyük ihtimal bu hafta içi konulacaktır yeni tasarım ayriyetten :)

sevgili arkadaşlar size kazancı nedir ozaman söyliyeyim
1- 40000 kişilik sitelere reklam veriyorsunuz 100 TL 200 TL felan ne bileyim bizim kişide adındanda belli oldu gibi 1 TL yıllık ise düşünün siz aylık vereceksiniz o parayı bense YILLIK 10 TL yaptım fark 1.si bu :)

2- Sevgili arkadaşlar sitemi açalı 2 ay oldu olmadı sanırım 3 gidoz yada o şekildeyken hitlerimiz artış gömstermeye başladı genelde çogul ama sitemdeki genelde hitler tekil ve yavaş yavaş gelişiyoruz ayriyetten sitemize yeni açmamıza ragmen 33 yer satın alınmıştır referans olarak bu alanlara sorabilrisiniz

3- EN ÖNEMLİSİ SİTEME GİRENLER ZATEN % 100 KENDİ YAPTIM REKLAMDIR YANİ HİT GERÇEKTİR EMEK HARCIYORUM HERKEZ GİBİ GİDİP PARA BASIP HİT ALMIYORUM DİKKAT EDERSENİZ... EN ÖNEMLİSİ BU BEN YALaNI SEVMEM Kİ BİRDE EKLEMEK İSTEDİM

ZİRAAT PERSONELİYİM PARAYA İHTİYACIM YOK BEN MİLLETE KAZANSIN DİYE AÇTIM VE ŞUANDA EN UCUZA VERMEMİN SEBEBİ BU SİTE KENDİNİ GÖTÜRÜYOR VE BİRDE 1000 ADET BROŞÜR BASILMIŞTIR BUNUN 250 TANESİ ALANYA 250 TANESİ ANTALYADA VE EN SON 500 ADETİ ANKARADA DAGITILACAKTIR...

ARKADAŞLAR AMACIMIZ BİZİM DEĞİL SİZİN KAZANMANIZDIR...

NOT : KENDİM PC PROG. BİTİRİDİM PROGRAMLA YADA BOTNETLE MİLLETİ KANDIRMAK İYİ BİŞİ DEĞİL.. YANİ KISACASI

EMEK HARCIYORUM SIRF SİZLER KAZANIN DİYE BENİM SİTEMDEN 3 KİŞİ SİZE GELİP BEN ŞUNU İSTİYORUM DESE Kİ ZATEN VAR BAZI MÜŞTERİLERİME GİDİP İŞ YAPTIRANLAR VAR SİTEMİZDEN REFERANSLA Kİ SİZLERİNDE KAZANMASI BENİM YARARIMA ÇOK SEVİNİRİM AMACIM GENE DİYORUM

SİZİN KAZANMANIZ BENİM DEĞİL
HAYIRLI GÜNLER DİLERİM UMARIM AYDINLATMIŞIMDIR SORULARINIZ...

MSN : [email protected]

İsteyenler Ekleyebilir...:);)

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hocam niyetiniz çok iyi fakat sistem baştan aşşağı yanlış. yinede hakkınızda hayırlısı olsun, kazanan siz olun ama kendinizi bizim yerimize koyarak dusunun.

yeni bir site, tasarım yok, hit desen yok kelimesi ile eşdeğer, reklam yerleri dolduktan sonra siteye giriş olmayacak vs vs.

sizde olsaniz 40.000 lik sitelere 100 TL verirdiniz :) çünkü geri dönüşümü var.

saygılar..:kahve:

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani şunu demke istedim dogru diyorusnuz bir tür web rehberi gibi bişi olacak anlatabildim mi:) siteye elbette dolacak dolunca devam edecek dahada :) yani demek istedim bir yandan haklısınız diger yöndende zaten tasarım yapıldı aslında bugün konulacaktı ama MB yetmedi bu akşama hostcudan istedim yükseltsin diye sonra atacaz :) yeni tasarımı bakalım Allah ın izni ile :) kısmetse genede teşekkür ederim saygılarıı sunarım ve yeniden konumuz güncel deyip sizleride bekliyoruz :)

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KONUMUZ GÜNCELDİR ARKADAŞLAR :)

AYLIK 1 TL

YILLIK 10 TL

Reklam alanları Sizde istiyor iseniz Acele edin 34 Alan satıldı şimdiye kadar açalı 2 ay oldu ve şaunda hitlerimiz zamanla artıyor ve artmaya devam edecektir

MSN : [email protected] :hihi: :) :alkış: :şekil:

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuz Günceldir Sizleri bekliyoruz Sitemiz 35 Reklam Alanı satılmıştır Bilgilerinize...

reha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuz Günceldir Sizleri bekliyoruz Sitemiz 35 Reklam Alanı satılmıştır Bilgilerinize...

"konu güncel" mesajları aralıkları her "24 saatte bir"den az olamaz. üstüste 3 "konu güncel" atılamaz

konunun üste çıkması adına yapılan yukarıdaki açıklamanın aksi durumundaki hareketler durumunda aşağıdaki durumlar uygulanacaktır. şekli yönetici inisiyatifinde olup bir veya birden fazla seçenek uygulanabilir.

- konu silinecek
- flood mesajlar silinecek
- flood yapan kişi 1-10 gün arası banlanacak

Kuralları okumanı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5