İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. Yesilkental.com 10Tl ödüllü en güzel masaüstü resim yarışması...

Ziyankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Yesilkental.com 10Tl ödüllü en güzel masaüstü resim yarışması...

Yarışmanın Başlangıç Tarihi :15 Ekim 2011 Cumartesi
Yarışmanın Bitiş Tarihi : 22 Ekim 2011 Cumartesi Saat 18:00
Yarışma İçeriği : "1. Ödüllü Masaüstü Resim Yarışması" kategorimizde kendi takma adınız konu başlığı olacak şekilde masaüstü resminizi ve katılım için gerekli olan şartlardan bir tanesini yerine getirdiğinize dair kanıtınızla birlikte yukarıda belirtmiş olduğumuz tarihler arasında konu açarak yarışmaya katılmış olacaksınız. 1 Haftanın sonunda 5 kişiden oluşan değerlendirme grubumuzun vereceği karara göre 1. seçilir ve aynı konudan 1. olan kişi duyurulur. Eğer 1. olan kişi 2 gün içerisinde bizlere telefon numarasını göndermez ise yedek arkadaşa parası gönderilir.

Yarışmaya Katılım Şartları :

• Bu yarışmayı kendi blogunuzda duyurarak yarışmaya katılabilirsiniz
  • Bu yarışmayı kendi forum sitenizde duyurarak yarışmaya katılabilirsiniz
  • Bu yarışmayı Twitterda paylaşarak yarışmaya katılabilirsiniz
  • Bu yarışmayı Google+ da paylaşarak yarışmaya katılabilirsiniz
  • Bu yarışmayı FriendFeed de paylaşarak yarışmaya katılabilirsiniz
Yarışma Kuralları :

• Tüm tanıtım ve yazılarda yesilkental.com 'a ve bu yarışma konusuna link vermek zorunludur.
  • Aynı ip ile yarışmaya katılacak olanların daha önceden yesilkental.com yönetimine durumu anlatmaları gerekir aksi halde 2 yarışmacıda diskalifiye edilecektir.[/B]
Son olarak bütün sorularınızı/sorunlarınızı yesilkental.com üzerinden konu açarak bizlere bildirebilirsiniz.

Örnek Konu

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Lise arkadaşlarınızla aranızda para toplayıp bütçeyi arttırsaydınız kaşke...

Ziyankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece 1 resim upload edene 5 TL veren başka bir yer gösterebilirmisin alican ? barışbey sadece eğlence amacı taşımakta yani diğer forumlarda ücretsiz olarak yapılan birşeyi biz size 5 tl vererek yapıyoruz hem şu zamanda bir öğrenci için havadan 5tl mobil çokda az değil en azından bir internet bir sms yapılabilir yani

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
siz 5 tlye sadece resim ödülü olarak göstersenizde yarışmacılar katılım şartlarına göre sizin link ve tanıtım yazınızı paylaşmak zorundalar..Yani Katılacak kişi sayısına göre alacağınız link ve tanıtım yazıları size 5 tlye kar kalacak ;)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
siz 5 tlye sadece resim upload deil link ve tanıtım yazısıda satın almış oluyorsunuz.Katılacak kişi sayısına göre alacağınız link ve tanıtım yazıları size 5 tlye kar kalacak

ihtiyacı olan, şartları uygulayan (şartlarda katılan kişiye uyan) kişiler katılacaktır. Katılmayacaksanız lütfen, bu tarz konuşmalara gerek yok. Arkadaş bunu ufak bir etkinlik kapsamında da yapabilirdi. Ama ufakda bir ödül eklemiş. Kolay gelsin.

Ziyankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birinciye 10 TL verilecektir eğer hafta içinde katılacak olanların sayısına bağlı olarak 10-20 TL arası bir ödül olabilir.. :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yazıların tamamının Bold ( Kalın ) yazılması yasaktır. Buna dikkat ediniz. Ayrıca ödülün miktarı kimseyi ilgilendirmez. İsteyen katılır istemeyen katılmaz. Bu sebeple yorumlarımıza dikkat edelim. İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5