İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. Yıl Kampanyamız : 1GB alan 20GB Trafik = Senelik 25YTL

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-5-7-9 firma sahibi olmak veya üniversite mezunu olmak değil konu. Herkes kendi işine bakarsa zaten başarılı olacaktır.

Ben 3 firmam var yazıyorum birisi çıkıyor hadi len oradan domaindir o diyor. Bu nasıl bir mantıktır arkadaşlar? Bu topicte yazdığım son mesajdır. Konu dışına oldukça fazla çıktık sanıyorum. Kampanya başlığı altında bu tür olaylarla zamanını çaldığım herkesten özür dilerim.

Demin de belirttiğim gibi bu forumlara üye olup mesaj yazabilen herkes en az benim kadar zekidir ve daha başarılı olabilir. Yeter ki kendi işe ile uğraşsın. Birisi 3 firmam var dediğinde hadi len o domaindir yaklaşımı ile varılabilecek nokta bellidir. Şimdi de 43 tane personelim var yazsam heraldi isim soyisim ve SSK numaraları istenir :)

Kimseden de bir beklentim yoktur ne verebileceği konusunda. Yazılan ilk mesajda gereksiz bir uslup kullanıldığı için bir insan olarak sinirlendim biraz. Modaratör arkadaşlardan ricam topic konu dışına kaydığı için kilitlenmesidir.

Herkese hayırlı geceler dilerim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Derece Bilgisayar Elektronik ve Bilişim İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Metropol Müzik Yapım ve Prodüksüyon Organizasyon Ltd. Şti.
TETRA MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.A.Ş.

3 firmam var birini satıyorum diyorsun hala ne dediğinin farkıda değilsin

Derece Bilgisayarımı satyorsun pirizmanet domainini mi

Bana bunu yaz sana ne vereceğimi yazayım...

LTD firmayı forumdan satan tek kişide sen olursun heralde

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elimde 3 firma olduğu için ilgilenemediğimden dolayı uygun bir teklif gelirse verebilirim Prizmanet'i. Bu demek değildir ki uygun teklifi beklerken iş yapmadan oturayım

Bir türlü satamamış olmam o siteyi bundandır :)
1.Arkadaşlar elimde 3 firma olduğu için ilgilenemediğimden dolayı uygun bir teklif gelirse verebilirim Prizmanet'i
2.Bir türlü satamamış olmam o siteyi bundandır.

Okumuyorsun ya da gözünden kaçmış. ben sadece ufak bir bölüm gönderdim lakin gönderdiğim yerin bi altında ve üstünde yazan mesajlarda da ne sattığım bellidir.

3 firmam var ilgilenemediğim için Prizmaneti satabileceğimi söyledim ve sen hariç herkes bunu böyle anladı.

Ayrıca forumlarda LTD. ŞTİ. satan bir sürü arkadaş olmuştu. Dilersen sana topicleri bulup gönderebilirim.

Mevzu uzar gider böylece. Ayrıca dedim ya kaç firmanın olduğu ve ne mezunu olduğun ne kadar para kazandığın önemsizdir. Bir gün gelir insanlar, bu adam "adam değil" derse birisine onu 4000000 firma da kurtaramaz.

Umarım amacımı anlamışsındır dostum ve fazla uzamaz bu konu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5