İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. Yıl Kampanyamız : 1GB alan 20GB Trafik = Senelik 25YTL

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuruluşumuzun 1. Yılına özel 1GB alan 20 GB trafik sadece 25YTL/Senelik

Fatura isteyen arkadaşlara ricamdır, +KDV olarak %18 hesaplayınız.

Derece Bilgisayar Elektronik ve Bilişim İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti
&
Prizmanet Hosting Hizmetleri

0 222 233 00 60
0 222 233 24 60
0 544 648 62 74
[email protected]
http://www.prizmanet.com.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elimde 3 firma olduğu için ilgilenemediğimden dolayı uygun bir teklif gelirse verebilirim Prizmanet'i. Bu demek değildir ki uygun teklifi beklerken iş yapmadan oturayım

Bir türlü satamamış olmam o siteyi bundandır :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
faturayı kesen firma kişi ve ticari sıfatı nedir acaba?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu her zaman yaptığınız gibi çamur atalım izi kalsın mantığı ile hareket etmeyin.

domainlerin firma olduğunu söyleyen olmadı.

Faturayı kesen firma 100.000YTL sermaye ile kurulmuş olan DERECE BİLGİSAYAR ELEKTRONİK ve BİLİŞİM İLETİŞİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ'dir.

ilk açtığım topicte yazdım bunu zaten. soru olsun diye soru sormayın.

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 firma değilde 3 domain demek istedi sanırım

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Allaha çok şükür 3 firmam var
Bu sayı 30 da olabilirdi.. Gözünüzde çok büyütmeyin türkiyede firma kurma işini.
Önemli olan sağlam ve temeli düzgün oturtulmuş firmalar oluşturabilmek.

Derece Bilgisayar Elektronik ve Bilişim İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Metropol Müzik Yapım ve Prodüksüyon Organizasyon Ltd. Şti.
TETRA MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Şimdi sayın CyberTurk ne verebileceğini görmek istiyorum.

Yaptığım bir kampanya için konu nerelere geldi şaşırıyorum doğrusu. Bilip bilmeden çamur atmalar, kıskanmalar yüzünden yaşanan gereksiz kavgalar vs..

Arkadaşlar kimse kimseyi çekememezlik tavırları içinde yargılamasın. Herkesin ihtiyaç duyduğu güç içinde mevcut zaten. Kullanabilen, başkalarına laf atmadan kullanmayı öğrenen, birinin kim olduğunu bilmeden sazanlık yapmayanlar 1 adım öne otomatik olarak geçiyor. Farklı bir gayrete inanın ki gerek bulunmamakta..

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu ayırt edebilse ne vereceğimi görecek zaten

Can Bey(hitix) ile yaklaşık olarak 4-5 senelik bir çalışmam oldu. 2000 senesinde 31mm Tasarım ve Web Hizmetleri adı altında kurmuş olduğu firmada ASP konusunda bir çalışmamız olmuştu.

Aşağı yukarı yaşıtım olmasına rağmen kendisi benim bildiğim kadarı ile 18 yaşında ilk firmasını kurmuş ve ben kendilerinin yanında çalışırken 2 firmaya sahipti (yanlış hatırlamıyorsam 21yaşında idi)

Kendisi aynı zamanda Üniversite Öğrencisi (2. üniversitesi) ve İktisadi İdari Bilimler Mezunudur. Fırsat buldukça yanına uğrar bir çay içerim. Patronum değil arkadaşım olarak gördüm sürekli kendisini ve sağolsun o da hepimize böyle davrandı.

Derece Bilgisayar Ltd. Şti. 'yi sanıyorum ki Eylül ayında kurnuştu ve Sermayesinin 100,000YTL civarlarında olduğunu biliyorum. 5,000YTL'ye bölersek 20 şirket yapıyor sanırım tek başına.

Şu anda kendisine ait (4 firma olarak biliyordum) 3 firması olduğu doğrudur ve ben kendisi gibi birisinin 5 sene içinde 40 firmaya erişeceğine de inanıyorum.

İnsanları tanımadan, kim olduklarını bilmeden, laf atmak adına laf atmayın..
Sataşmak adına sataşmayın...
Karalamak adına karalamayın...

Şimdi bende bekliyorum, Ne vereceksin ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5