İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 yıldan fazla süren Sandbox

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,
site 1.5 yaşında, ilk 3. ayında yahoo directory, son 2 aydır da dmoz da listeli.
haftalık taze içerik eklememe ve sağlam prli backlinkleri olmasına rağmen ne hit alıyor, ne doğru dürüst indexleniyor(3-5 sayfa sadece), ne de pr0 dan yukarı pr alıyor.
Bu ne biçim bir cezadır anlamadım gitti, tahmini olan var mı?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet de 2005 ten beri sandboxta idi, henüz yeni çıktı (tahtaya vurun).
Tahminimce ceza yaptığın şeyin boyutu ile ilgili.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benimde boyle bir sorunum var. yeni bir site acmıştım siteyi actıktan sonra şerefsizin biri site kopyaladı bif hafta sonra site sanbox a girdi 1 yıla yakın oldu hala cıkmadı bakalım ne zaman cıkar :(

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde boyle bir sorunum var. yeni bir site acmıştım siteyi actıktan sonra şerefsizin biri site kopyaladı bif hafta sonra site sanbox a girdi 1 yıla yakın oldu hala cıkmadı bakalım ne zaman cıkar :(
valla ben farkında değilim galiba ama demekki kabahatim büyük.
site hem yahoo hem dmoz da kayıtlı ama google sallamıyor.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet arkadaşlar googleyi anlamak güç artık :) ben 4 . aydayım % 50 kurtulmuş vaziyetteyim .Ben ne zaman kurtulacagım bilmiyorum :)

oyun52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SandBox dan pratik ve hızlı çıkmanın yolu içeriği değiştirmektir.. Benim sitemde oldu böyle birşey içeriği değiştirdim metalarımı değiştirdim ve 4 günde çıktım... benim sandbox a girme sebebimde aşırı backlink. dediler backlinklerini kaldırcaksın mümkün değildi bu çünkü yaptığım backlinklerin sayısını bile bilmiyodum... sadece sitemi kople sildim metalarımı eskisinden farklı hale getirdim...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2006 yılında hiç bir yanlışlık yapmadığım halde sandboxa gırdım, sorna pr değerlerım 0 landı, ve hala çıkamadım :) ustleı khıtım 16k idi o zamanalr msn yazınca msn sitesinin uzerındeydım ...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sandbox benim cok canımı ve cebimi yaktı bir site actım. 7. ayında site 5000 hite geldi (spam vs içierk degil ) 8. ayda sanbox girdi 3 ay sürdü ve cıktı 2 ay popiler oldugum kelimelerde 10-15 geri iel yeniden başaldım. tekrar eski yerime geliyorduki 2. ayda tekrar girdi. ve o giriş :) bir daha cıkmadı.

Site şarkı sözü sitesi hadi ben birindne şarkı sözü aldım benim gibi hiçmi kimse almadı benden sonra acıp botla çeken kişi yerinde ben sandboxtayım ona yanıyorum.

myeglence

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada ayni sey oldu PR 0 dan PR 4 olmustu site guzel hitler oluyordu girdi sandbox'a ondan sonra cikis yok bekliyorum hala 6 aydir

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben çok sandbox yaşadım ama çok okadar fazla sürmedi 1 2 hafta en fazla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5