İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 yıldır uğraştığım sitemden sonuç alamadım.Ne yapabilirim

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://teknofirsatci.com
sayaç var sayfanın en aşagısında.yaklaşk 1 yıldır uğraşıyorum.bi ara bıraktım tekrar başladım. şuan 1 aydır filan ilgilenmeme rağmen günlük 50 tekil giriyor.
ne kadar cok konu kassamda 200 tekilin üzerine cıkamadım.cıksamda2 gün sürüyor enfazla sonra 100de kalıyor.
domainda para etmeyecek gibi.sizce napabilirim
ne yaptıysam google adsye de almadılar

SR Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazı Içeriğin Çok Az , Tanıtım Yerine Ürünle Ilgili Makaleler Işe Yarayabilir , Ayrıca Bu Işe Verdiğiniz Süre Değil , Emek Önemlidir .

SEO Gücünüz Yoksa , Hit Kazanamazsanız .

Doğru Cümlelerle Sitenizi Anlatmazsanız , Hit Kazanamazsınız .

Adsense Için Oynuyorsanız . Zengin İçerik Gereklidir . Adsense , Özgün Olmayan Içerik , Flash , Video Tabanlı Siteleri Onaylamaz .

Kolay Gelsin ,
Ayrınıtılı Bilgi ve Destek Için Sitemden Ticket Açabilir , PM Atabilirsiniz .

Iyi Günler Dilerim .

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İçeriğiniz özgün değil, tanıttığın ürünleri önce bir google da ara, sonra en çok aranacağını düşündüğün kelimeleri kullanarak ürünü bir 50 kelime ile tanıt. Tasarımın kötüde değil iyide değil. Biraz daha geliştirilebilinir.

Hatta ürünün videosu varsa yükle youtube, sitende yayınla. İlerde kanalının izlenme sayısı artınca, youtube üzerinden adsensede başvurabilirsin gelirin ordanda artar.

Dediklerimi yap olmazsa özel mesaj at dicem ama atamayabilirsin, 356 özel mesajım olmuş silmeye kıyamadıklarımdan yeni özel mesaj alamıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5