İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 yildir üzerinde calistigim proje

E3FN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba.

Yaklasik 1 yildir üzerinde calistigim bir projem var sosyal medya ile ilgili 2-3 gündür aklimi kurcalayan bir soru var.Bana en az 300-400k hiti kaldiracak bir host veya vps ve ozel yazilacak bir script+3 tane domain lazim.Siz boyle bir projeyi üstlenicek olsaniz ne kadar sermayeniz olurdu veya gerekirdi?

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
1 yıldır üzerinde çalışıyorsunuz ve bu saydıklarınızdan hiç birini gerçekleştirmiyorsunuz, tuhaf ayrıca bu söylediklerinizle kesin bir maaliyet çıkarmak zor anca sunucu parası oda ortalama bir fiyat olur

E3FN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıldır üzerinde çalışıyorsunuz ve bu saydıklarınızdan hiç birini gerçekleştirmiyorsunuz, tuhaf ayrıca bu söylediklerinizle kesin bir maaliyet çıkarmak zor anca sunucu parası oda ortalama bir fiyat olur

Hocam fikirlerimi tasarlıyorum,yazıyorum ne yapacağımı kararlaştırıyorum istediğim zaman gerçekleştirebilirim işlerim dolayısıyla yapmıyorum ama kısa bir süre içinde hayata geçirmeyi planlıyorumprojemi.Ortalama bir fiyat ne kadar olur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5