İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Yıllık Rapidshare alınacaktır

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ücret ne olur ? P.M ya da burdan atabilirsiniz. Birde herhangi bir farkı var mı? 55 € kendi sitesinde.

Ödeme İşbankası ya da Garanti olabilir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar ücret ne olur ? P.M ya da burdan atabilirsiniz. Birde herhangi bir farkı var mı? 55 € kendi sitesinde.

Ödeme İşbankası ya da Garanti olabilir.

Bir yıllık rapid accountu rapid reselleri olan sitelerin haricinde kişisel olarak temin edebilecek birisi bulunduğunu sanmıyorum. Satılan hesapların tamamı biriktirilen rapid puanları ile açılmaktadır. Rapid puanları 1 yıllık hesap açamamakta sadece 1 aylık hesap açmakta veya uzatmaktadır.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki o zaman 1 aylık ne kadara gelir ? Her ay aynı kişiden yenileyebilirim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Peki o zaman 1 aylık ne kadara gelir ? Her ay aynı kişiden yenileyebilirim.

Her ay yeni bir hesap açmak yerine rapidreselleri olan bir türk sitesinden veya rapidin kendi sitesinden paypal ile almanı öneririm. Piyasada fiyatlar aylık 10 YTL civarıdır bu üç aşağı beş yukarı değişir. Ben bi ara kampanya yapmıştım 9 ytl ye çekmiştim. 9 ytl den hesaplayacak olursak yılılğı 108 YTL gibi bir fiyata gelir. + Sürekli aynı kişiden alışveriş yapacaksanızda elinde olup olmama durumu söz konusu olur bunuda düşünmek lazım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapid tr resellerdan 1 aylık aldım şimdilik, aklıma geçen seneki kampanya geldi. rapidshare belki yine xmass kampanyası başlatır o zaman pişman olmayayım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5