İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 yıllık reklam sadece 10 YTL

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Yıl boyunca 10 YTL'ye reklam vermek istermisiniz.

Günlük 1500 üzerinde tekil hit alan www.dynamicankara.com/forum adresinde girişte en tepede "Borsa Reklam Barı" nda 90 x 30 boyutlarında reklam verebilirsiniz. 1 yıllık reklam sadece ve sadece 10 YTL.

Reklam vermek isteyenler benimle özel mesaj aracılığıyla irtibat kurabilirler. Reklam vermek isterseniz 90 x 30 banner'ınızı sadece 5 YTL karşılığında tasarlıyoruz ve 15 YTL vererek 1 yıl boyunca reklam verebilirsiniz.

http://www.dynamicankara.com/forum

Bir inceleyin....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M

messmedia

Misafir
abi kusura bakma ama korkunç olmuş, başım döndü ya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Korkunç olmuşsa etkilemiş desene seni! Tam isabet o zaman! ;)

M

messmedia

Misafir
ya siteni çok seviyorum biliyorsun ama ne bileyim reklamlar her mesajdan sonra kayıyorlar :D başım döndü

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsored Links bölümü zaten tarafımızdan sürekli olarak değişir. Ziyaretçilerin, reklam verenin sitesine veya sitelerine daha rahat ulaşması için sürekli olarak değişik şekillerde, tasarımlarda tarafımızdan değiştirilir. Reklam veren bile bu değişiklikleri görünce şaşıracaktır. Çünkü biz reklam vereni düşünüyoruz ve verdiği reklamdan tam verim almasını sağlamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Saygılar....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir önceki mesajımda belirttim zaten. Bu alanları biz kontrol ediyoruz. Reklam verenin en iyi performansı alması için zaman zaman değişiklikler yapıyoruz. Bu hizmet bizim tarafımızdan 15 YTL yi ödeyip forumun tepesinden reklam alan site sahiplerine bedava verilen bir hizmet.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D saolun beyler! hepinizi etkilediğime sevindim! :D

Ha bu arada sizin saçmalık dediğiniz reklamlara nedense 3 günde 100'ün üzerinde tıklama olmuş. Harbi bayağı saçma ki millet tıklıyor!

muahhaaaaa! güldürdünüz ya beni şu saatte! saolun!

D

dnturkey

Misafir
tıklama olabilir çünkü sitede dikkat çekiyor. kendini belli ediyor. fakat görsel bakımdan pek hoşdurmuyor..

M

messmedia

Misafir
ya dostum sen yanlış anlıyorsun, ayrıca çok ta ayıp ediyorsun bilgin olsun, kimse seni yargılamıyor, sadece diyorlar ki "kötü görünüyor", bunda kızacak, bozulacak, dediğin lafları diyecek bişey yok.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman şu şekilde derler! Bence böyle yapma şöyle yap! Yani eleştiri getirebilmesi için bir insanın daha iyisini söylemesi gereklidir. Yoksa boşa eleştiri yani bir nevi karalama gibi olur. Daha saygılı bir şekilde yorum ve eleştiri yapılsa biz de bunları yazmayız. Ama bir gerçek var ki reklam sektöründe önemli olan dikkat çekmektir. Ve ben önceki mesajlarımda birşey tekrarlıyorum. Bu alan 15 ytl lik ücrete dahil değildir bizim tarafımızdan bedava veriliyor diyorum ve orası belirli aralıklarla değişik şekillerde gösterimler yapacaktır diyorum ama halen yok "Banner mezarlığı", "Tamamen Saçmalık" gibi istatistikleri bilmeden yapılan Yargısız infaz türündeki eleştirilere benimde cevabım ne yazık ki bu şekilde olur!

Artık karalamayı bıraksak ta daha yapıcı güzel eleştiriler getirsek bence daha iyi anlaşırız. Ama gel gör ki bizim toplumumuzda ki birçok kişide ancak direkt Yargısız İnfaz yapma özelliği bulunmakta ve direkt birşeye negatif bakış açısı ile bakmak daha ön planda.

Bende diyorum ki buranın istatistiği belli, tıklama oranı belli, gönderilen ziyaretçi belli, forumdan ve birçok kişiden gelen övgü de belli. Ayrıca belirttiğim üzere o alanın sürekli farklı şekillerde, tasarımlarda çıkacağı da yukarıdaki mesajlardan okuyabileceğiniz gibi Belli!

Cevaplarımın nedenini de burada yazdım! Şimdi o da Belli! :)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede hiç güzel olmamış uzun süre bakınca insan kafayı yer.

şerit ler bir yönde gitse ve renkleri göz yoruyacak şekilde ayarlansa daha iyi olur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"manyetic" teşekkürler. En yapıcı eleştiriyi sen yaptın! Ama dediğim gibi zaten bu tür gösterim de periyodik olarak yapacağımız değişimler arasında. Hatta sabit olarak bile duracaklar. Bunların hepsi tarafımızdan periyodik olarak yapılacak.

Önerin için teşekkür ederiz....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5