İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 YTL 'den satılık PR1 domain

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : yerlimp3.us
* Bitiş Tarihi : Eylül 2008
* Registar : isimtescil
* Minimum Fiyat : 1 YTL
* PR Değeri : PR1

Açık artırma son tekliften 24 saat sonra sona erecektir.

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamdir. domain senindir. Gönderdim PM 'i.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Açık arttırma sonlandıktan sonra nasıl başka birine domain satılıyor anlayamadım? Hadi süreyi uzattın diyelim bunu buraya yazsaydın ve de 10 YTL hemen al gibi bir ifade bulunmuyor. Kafanıza göre satacaksanız neden post açıyorsunuz???

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size ulaşmaya çalıştım. Pm 'niz doluydu. Domain elimde mi kalsaydı. Aradan kaç gün geçti bişey yazmamişsiniz bende en son yazana senindir dedim hiç beklemeden. nereden bileyim yazacağınızı. Elimde kalsın istemedim. ihtiyacım var.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tamam da satış başlığı burası buraya belirtseydin aktif durumu, 30 dk içinde iki teklif gelmiş yeni görüyorum konuyu. Arkadaş kabul ederse 10 ytl den ben alayım domaini, bende kalmıştı en son zaten.

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam doğru olan sizinki zaten. Sizde kalmasi gerekiyor. Olur diyosan hesap bilgilerimi göndereyim. Pm kutusu dolu değildir umarim :)

Diğer arkadaştanda özür dilerim. Yeni üye olmuş zaten sonra buraya msj yazmış. ne zaman gireceği meçhul.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi