İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000+ Tekil 70YTL 468*60 Tüm Sayfalarda Banner

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000+ Tekil 70YTL 468*60 Tüm Sayfalarda Banner - www.Mavilim.net

Merhaba..

( www.Mavilim.net )

Aynen Başlıkta yazdığı gibi 468*60 Tüm Sayfalarda Gösterimli Banner Reklamı 70YTL

absürt - Wa*rez ve hek içerikli sitelerden reklam almıyoruz.

MSN - Mail : [email protected]

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerilen bölüm bugün itibari ile boştadır.Reklam vermek isteyenler veya düşünenler msn adresinden ulaşabilirler bilgi almak içinde mesaj atabilirsiniz ;)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download bölümü 40Ytl hadi kalmasın 2 alan kaldı :D

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize 70 Ytl. para yollayan arkadaş sitenizde eg-zotik bulgular olduğu için bununda prensiplerimize aykırı olduğu için reklamını yayinlayamayacağiz özür dileriz.Paranız iade edilmiştir.

Not : Msn veya pmden görüşülmediği sürece lütfen para yollamayın.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Girişe popup reklam almıyorum çıkışa 150ytl ama çıkış dolu şuan.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Site Açmış ve Projesine güvenen arkadaşlar aşağida linkini verdiğim alanda(tüm haberlerin altında) reklamlarınızı sırayla 1er ay bedavaya yayınlayacağim.Site adreslerinizi pm olarak gönderin uygun olanları yayınlayacağim.Ne kadar ziyaretçi geleceğini bilmiyorum ilk defa buraya reklam koyacağim.Bir kerede para almadan koyalım hep parayla olacak değil ya :D
Örnek Reklam Alanı :http://www.mavilim.net/modules.php?name=News&file=article&sid=285&mode=&order=0&thold=0

468*60 px Üst banner boşta tüm sayfalarda gösteriliyor.O alana reklam vermek isteyen varsa görüşelim memnun kalacaksınız ;)

Http://www.mavilim.net/modules.php?name=Reklam

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar herkez cimri takılıyor ne iştir ya bi an hücum ediyor herkez reklam vermek istiyorum diye. sonra piyasa durgunlaşıyor ;) uzun vadeli görüşmek isten arkadaşlarda kabulumüzdür. 1 yıl 5 yıl 10yıl :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5