İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 tekil hit göndermenin piyasası nedir ??

B

besturk.net

Misafir
Merhaba arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum.
Günde 10.000 tekil hit göndermenin aylık ücreti ne kadar eder ?
Bilgilendirirseniz sevinirim...

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çook para eder. fakat ben günde 10.000 tekil hit gönderecek bir site bilmiyorum türkiye'de.
eğer varsa bana da söyleyin :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitin cesidine cok gorede degisir, gonderilen hit kimler webmasterlarmi genel insanlarmi

mesela webmaster sa ben alirim ama genel alakasiz ise benim icin pek ise yaramaz

B

besturk.net

Misafir
Walla ben gönderiyorum 7.000-10.000 arası..
Yok yaws ne komplesi arama sayfası yetiyor tabi bide ana sayfadan destekli bir link :)

B

besturk.net

Misafir
Mesela bugün 10.000 den fazla göndermişim arama sayfasından açtığım pop-up ile. 10.500 tekil felan...

K

KoS

Misafir
slm

sevdik.net domainim 13bin tekil webservise göre 250YTL ye sattım alan baya karlı cıktı :)

Ama bence o hiti bir sitenin yollaması zor en iyisi o domaini satın almak :)

isteyen varsa yapim 10.bin tekilli site satayım size ama 250ytl değil :)

B

besturk.net

Misafir
ya pardon arkadaşlar 10.000 tekil ama şöyle ;
Sayfanın üst tarafına koyarsanız sayacı(tekil) 10.000 i geçiyor. Ama adamlar uzman olmuş sayfanın altı görünmeden hemen kapatıyolar. dolayısıyla webservis banneri yüklenmiyo ve webserviste hit okadar çok görünmüyor..

E

erotikbul

Misafir
Reklamı alan ben oluyorum ve 10 000 şeklinde gözüken, aw stats'da o şekilde görünmüyor. Webservis de daha az gözükmesi zaten milletimizin pop up kapama uzmanlığını açıklıyor :D Neyse biz aramızda anlaşıyoruz Besturk ile ve ben durumdan memnunum. Besturk de memnun. No problem :D

B

bandelass

Misafir
bende isterem

merhaba arkadaşım eger pop up ın boşsa bende reklam vermek isterim haftalıgı 20 milyondan bir iki aylık verebilirim yada banerde bir indirim yaparsan onuda düşünebilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi