İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 + Tekil Hit reklam verin kazanın

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir dakika ya.. !

1. China 8198158 90.1 %
2. Taiwan 193987 2.1 %
3. United States 86932 1.0 %

bu ziyaretci kitlesini nasıl tutturdunuz. Çinliler türkçe mi anlıyo yoksa benim mi anlamam kıt. (daha daha yoksa sen bizi kandırıyor musun?) ynai proxy falan bir şeyler yapıyorsun gibime geldi ve buradakiler bunu yimez..

(pardon yav, istatistikler http://www.nease.net/ sitesine aitmiş. sen şaşırdın heralde beliyoruz gerçek istatistik sayfanı)

saygılar

M

Maxi

Misafir
Tüh be.. Bana türk ziyaretci lazım birader. Varmı şöle netstats istatistiklerini gösterebilecegin site. Sana verirdimde reklam azıcık yalancısın gibime geldi :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Turk proxylerini arastir biraz. Proxylere referrer etiketi koymayi unutma.

S

SaveTargetUs

Misafir
:) Halen gülüyom. Hem netstat tekil saymıyor çoğul sayıyor. Benim sitemin 10.000 tekili vardı. netstat'da 25.000, iyinette 7000-8000 arasında gösteriyordu. Hem bilgiler başka sitenin kendi siteninde değil. Ya ne diyim halen gülüyom. Hile kokusuna alerjim var. Kusurabakmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5