İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 TL ?????

Snaqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 TL çok iyi gelir şu an hem borçları kapatırım hem de güzel bi tatil yaparım.

10.000 tl kazanmak için 1 sene çalışmak lazım neredeyse. ya da yeteneklerimizle kazanırız. Tasarım yarışmaları kısa film yarışmaları seo yarışmaları vs.

şu sıralar bildiğim film yarışması denizbankın ki var katılamıyorum ne yazık ki sinema konusunda hiç bilgim ve yeteneğim yok http://www.pasodeniz.com/etkinlikler/kisa-film-yarismasi.aspx

bundan başka bildikleriniz var mı bize kolayca 10.000 tl kazandıracak

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
10.000 TL den fazlada kazanabilirsin. Kazanmak için bir iş yapabilirsin.

T

trgy

Misafir
Bedavaya kim 10 bin TL almış da biz yolunu söyliyelim sana. Sabahtan akaşam kadar ayıptır söylemesi eşek gibi çalışıyoruz 10 bin TL göremiyoruz. Gelmişsin kolayca 10 bin TL kazanma yolu söyler misiniz diyorsun.

Sinema da başarılı olman için en az 5 yıllık bir eğitim olması gerekir ya da milyonda 1 olan yeteneğin. Tasarım yarışması için ise yine en az 2-3 yıllık bir geçmişe sahip olman gerek o da yetenek ister yine de. Kısacası kolay gibi görünse de onlar kazanması çok zordur. Hayal dünyasından uyanman dileğiyle.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
ALlah iyiliğini versin

senin adın polyanna değil sanırım, müthiş bir iyimserliğin var :D

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Bir anda 100tl kazanamazsınız, kimse kimseye yok yere 1 tl bile para vermez.

İlk önce calısmalısınız, calısırkende parayı düşünerek calısmamalısınız, sadece başarılı olmak için calısmalısınız,

Zaten basarılı olursanız para yanında gelir...

İlk amacınız başarı değilde para ise %100 başarısız olursunuz ve para kazanamazsınız.

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Burda söylenenlerin ben biraz aksini söyleyeceğim. Bu ülke hiç olmadığı kadar kolay para cenneti şuanda. Yeterince ezilen var ve yeterince ezende var. Ama yeterince kapasiten ve miden varsa çok kolay para kazanabilirsin. Bu sorarak olmaz tabi insanın içinde o pisliğin yatması gerek :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hayatında kaç yarışma kazandında, ödülü 10.000 lira olan bir yarışmayı kazanmanın kolay oldugunu düşünüyorsun.
Hemde saydıgın hiç bir kategoride bilgin olmadan, yeteneğin olmadan.

Snaqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazandığım şeyleri yazsam inanmazsın ama yazıyorum yine de, bi yarışmadan 15.000 TL 4 tane cep telefonu 5 tane ipod shuffle 2 tane ipod touch PSP Wİİ vs. aklıma gelmeyenler de var.

Şunu diyorum ki kafayı kullanırsanız kazanırsınız. Ama bunda bile fikirler paylaşarak çoğalıyor. Yalnız başınıza hep bişeyler eksik.

Hayatında kaç yarışma kazandında, ödülü 10.000 lira olan bir yarışmayı kazanmanın kolay oldugunu düşünüyorsun.
Hemde saydıgın hiç bir kategoride bilgin olmadan, yeteneğin olmadan.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kazandığım şeyleri yazsam inanmazsın ama yazıyorum yine de, bi yarışmadan 15.000 TL 4 tane cep telefonu 5 tane ipod shuffle 2 tane ipod touch PSP Wİİ vs. aklıma gelmeyenler de var.

Şunu diyorum ki kafayı kullanırsanız kazanırsınız. Ama bunda bile fikirler paylaşarak çoğalıyor. Yalnız başınıza hep bişeyler eksik.

Hangilerinden kazandın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5