İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.57 $ lik 2. site Ödemesinide Aldım !

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar,

Kayıt olduğum ödeme yapan olarak geçen sitelerden ödeme yaptıklarına kendi gözlerimlede şahit olunca bu siteleri sizinle paylaşacağımı söylemiştim ilk açtığım topicte . İşte 10$ barajını geçtiğim ve ödeme istettiğim ikinci sitedende 10.57 lik ödememi aldım.

http://rapidshare.com/files/72379732/2.siteden.JPG

Yine aynı şekilde benim ref'im ile kayıt olmanızı rica edeceğim. İlk topic'te konusu geçtiği gibi imece usülü bunun gibi işe yarar sitelere forum kullanıcıları olarak birbirimizin ref linkiyle üye olalımki elin Amerikalısına , Japonuna kazandıracağımıza birbirimize faydamız olsun diye düşünüyorum.. Zira bu tip PTC sitelerinde siz istesenizde istemesenizde mutlaka birinin downline'ı oluyorsunuz zaten. Onun için dediğim gibi bu kişi elin yabancısı (elin gevuru demek istemiyorum çok kaba bir tabir) olacağına birbirimiz olalım diye düşünüyorum.

Buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz

Not: Şimdiye kadar verdiğim ve vereceğim site adreslerinin daha önceden tanıtılmış olması gibi bir durum sözkonusu olursa tanıtım yapan kişiden özür dilerim. Zira eski topicleri incelemiş değilim.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu ben şu an kullanıyorum ama henüz ödeme almadım acaba ödeme limit nedir biliyormusun

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu ben şu an kullanıyorum ama henüz ödeme almadım acaba ödeme limit nedir biliyormusun

Minimum 10$ ı geçmeniz gerekiyor ödeme almak için.

Birde ödemeyi istetmeden önce "preferences" linki altında email ve paypal email ayarları düzgün şekilde yapılmalı ! Çünki standart olarak bu bilgiler boş olarak gözüküyor üye olduktan sonra. Yada bende boş gözüküyordu tam olarak bilemiyorum... Ben sonradan girdim bu verileri. Yani withdraw öncesi.

Tüm üye olacak arkadaşlar bu hususa dikkat etmeli !

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duke_nukem senin refinden üye oldum :D ödeme yapmış olması güzell :D

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb kardeş kaç günde bu seviyeye getirdin peki?

Akifokur, bu değişken bir durum. Alt üye sayısına, sitede o gün verilen reklam miktarına vede o verilen reklamların kazandırdığı ücret başına göre olmak üzere farklı argümanlara bağlı. Tabi ilk verdiğim site adresi gibi hergün gösterilen reklam sayıları ve reklam ücretleri sabit olan sitelerde var ama bu siteninki değişken. Net bir cevap vermek söz konusu değil ama 10-15 üye ile gösterilen günlük reklam sayısıda iyi derecede ve iyi ücretli olursa eğer 2-3 haftada baraj aşılabilir.. Tabiki sözünü ettiğim tüm reflerin aktif olarak çalışması durumunda..
duke_nukem senin refinden üye oldum ödeme yapmış olması güzell

imece'ye başlayalım... yeni üye olacak arkadaş benim reften sonraki ondan vs. vs devam edelim..
(eğer bi yanlış anladıysam imece olayını silebilirim refimi..)

buradan

Merty_fb aslında bunu kastetmemiştim. Demek istediğim herkezin kişisel olarak bulup kayıt olduğu ve ödeme yaptığına kendiside şait olduğu (bu verdiğim 2 site gibi) adreslerle ilgili açtığı topic'lere diğer kullanıcılar olarak kayıt olurken o kişinin ref linkini kullanmak anlamında demek istemiştim. Yani bu şekilde alt alta zincirleme şeklinde değil.

Ki bu şekilde sizin söylediğiniz imeceden ziyade zincirleme yapının malesef herkez için sadece 1 alt üye kazanmasından fazla bir faydası olmaz malesef ! Nedeninizde aşşağıda erdemokul arkadaşın yazdıklarına cevaben veriyorum...

bence yalış anlamamışsın merty_fb bende senin reften üye oldum. anladıgım kadarıyla ben senin alt üyenim ama senin refinden üye oldugun üyeyede (duke nukem) kazandırıorum bu hep bu şekilde devam ediyor en tepedeki en cok kazanan oluyo yani. imeceye sizleride dawet ediyorum hepimiz kazanalım
bu da benim ref:

http://www.titanclicks.com/signup.php?ref=erdemerdem

Eski tip ptc siteleri gibi olsa dediğiniz doğruydu ! Ama malesef işleyiş böyle değil !

Eski tip paid to click , paid to read email formatlı siteler genelde 5 seviye dibe kadar alt üye kabul etmenizi sağlar. Bu sitelerde genelde

1. seviye alt üyeden %25
2. seviye alt üyeden %10
3. seviye alt üyeden %5
4. seviye alt üyeden %5
5. seviye alt üyeden %5

Gibisinden bir kazanç söz konusurdur. Onun için 1. seviyeler haricindede sizin 1.seviye üyelerinizin daha çok alt üye bulması istenir iyi kazanç sağlama için..

Ama bu verdiğim tipteki yeni tip ptc sitelerinin formatı farklı olarak sadece 1. seviye alt üyeye sahip olabiliyorsunuz ! Ama bu 1. seviyelerin tıklamasından %25 değilde %100 kazanç sağlıyorsunuz. (Tabi genel anlamda bu tip siteler için söylüyorum. Bu verdiğim sitede gösterilen her reklam linki farklı ücrette)

Yani 1 linkten kazancınız 1 cent ise , bu referal'in tıklamasındanda 0.25 cent değil 1 cent kazanıyorsunuz. Yani link başına ref tıklamasından %100. Tabi her sitede %100 diye bir kural söz konusu değil %50 yada %25 veren ptc siteleride var. İşte onun için bu yeni formatlı siteler arasında en makbul olanları link başına ref tıklamasından %100 kazanç verenler ! Benim ilk verdiğim site mesela bu şekil..

Yani kısaca özetlersek , merty_fb arkadaşada yazdığım gibi üstte, bahsettiğiniz şekilde topic altında herkez üye olup kendi ref linkini koyarsa, ozaman her üst üye sadece 1 alt üye kazanmış olur. Üsttede açıkladığım gibi daha dip üyelerden kazanç sağlama olayı söz konusu değil !

Yinede forum kullanıcıları böyle bir zincir yapalım diyip kendi ref linkini koyarsa, kazanç nağmına herkez için nekadar anlamsız olsada ve uygun bulmasamda; bana karşı yapılmış bir saygısızlık olarak addetmem...

DreamWeaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede link alma nerede çözemedim :)
kullanım açısından bi kaç bilgi alabilir miyim

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ne kadar saygısızlık olarak almasan da ben kaldırmak istiyorum..

yine de sağol..

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede link alma nerede çözemedim :)
kullanım açısından bi kaç bilgi alabilir miyim

Link alma derken neyi kastettiğinizi tam anlayamadım. Renklam linklerini nereden görüntüleyeceğinizi soruyorsanız eğer "View Ads" linki altından (bu ter size için böyledir) tıklamaları yapıyorsunuz. Onun haricinde "Preferences" kısmından siteye kayıtlı olduğunuz email adresi ve Paypal email adresinizi girmeniz (özellikle paypal adresinin düzgün girilmesi gerek ödeme alımında sorun olmaması için) gerek. Bunun haricinde yine bu tip ptc sitelerinde genelde var olan "buy referals" linki altında (eğer mevcutsa) referal satın alma imkanınız var. Ayrıca yine ptc sitelerinde standart üyelik haricinde premium üyeliğe geçme seçeneğide olur belli ücret karşılığı. Buda size belli avantajlar sağlar. Bununda en öncemli amacı tıkladığınız linklerin ve ref'lerin tıkladığı linklerin gelirlerinin sitede belirtildiği kadar artmasıdır... Buda bu sitede Green Membership olarak geçiyor. Ve oda şuan aklımda değil ama "Update" linkimi ne olması lazım...

Bunlar haricinde aklınıza takılan birşey olursa sorun...

her ne kadar saygısızlık olarak almasan da ben kaldırmak istiyorum..

yine de sağol..

Rica ederim. Aslında dediğim gibi kaldırmanızda olurdu... "Yinede sağol" ifadesinden yazdıklarım için bir dargınlık söz konusu olduğu sonucunu çıkartıyorum. Evet açıkçası ref linklerinin verilmesini kendi adıma uygun bulmuyorum ama bunu söylerken kırgınlık yaratmak istememiştim kesinlikle. Sadece uygun bulmadığımı yazmak istemiştim. İsterseniz tekrar ref linkinizi koyabilirsiniz sorun değil... Tüm arkadaşlar içinde söylüyorum...

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman bende kaldırayım....
ilk bahsettigin site hangisi onda deneyelim bu imeceyi :D

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman bende kaldırayım....
ilk bahsettigin site hangisi onda deneyelim bu imeceyi :D

Malesef üstte açıklamaını yaptığım gibi o sitede bu zincirleme işlemi işe yaramaz. Çünki o site ve bundan sonra vereceğim sitelerde sadece 1 seviye alt üye şeklinde formatları. Ancak bahsettiğim şekilde 5 seviye dibe kadar alt üyelik sistemi olan bir site olmalıki dediğiniz işlesin... Yoksa bu şekilde herkeze sadece 1 alt üyeye sahip olur forumda okadar. Ki sadece 1 kişi alt üyeninde birine faydası olacağını sanmıyorum...

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef üstte açıklamaını yaptığım gibi o sitede bu zincirleme işlemi işe yaramaz. Çünki o site ve bundan sonra vereceğim sitelerde sadece 1 seviye alt üye şeklinde formatları. Ancak bahsettiğim şekilde 5 seviye dibe kadar alt üyelik sistemi olan bir site olmalıki dediğiniz işlesin... Yoksa bu şekilde herkeze sadece 1 alt üyeye sahip olur forumda okadar. Ki sadece 1 kişi alt üyeninde birine faydası olacağını sanmıyorum...

öyleyse olmaz :(

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sağolun birçok arkadaş refimle kayıt olmuş ama zannediyorum linklerin az kazandırdığını görüp üzerinde durmamış... Kişisel olarak bu siteye ilk verdiğim siteden daha çok güveniyorum arkadaşlar... Çünkü bu site toplamda 3 ayrı sitenin dahil olduğu bir network'ün parçası olarak geçiyor ve aynı altyapıya sahip bu 3 siteninde ödeme yaptığını biliyorum ptc takip sitelerinden... Ama diğer ikisinde barajı geçmeye çalışıyorum.. Onlardada barajı geçince adresleri burada yayınlayacağım...

Yani kısacası demem o ki bu siteyi (ve vereceğim diğer dahil 2 site için) az kazandırıyor diye es geçmeyin... Az ama güvenli olduğunu düşünüyorum... Hatta şuan uğraştığım 5-6 site arasında en güvendiğim bu diyebilirim... !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi