İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu 10 Adımda 100.000 Tekil Hit e-Kitabı [ÜCRETSİZ]

kebo_gzb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba,

e-kitap-150x150.jpg
Bir zamanlar sayılı olarak 100 kişiye verdiğim 10 Adımda 100.000 Tekil Hit Nasıl Yapılır konulu e-kitabı ücretsiz olarak veriyorum. Tek yapılması gereken aşağıda vereceğim siteye girip twitter'dan takip etmek.

Site

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buraya girdik
Sitene girdik
Twit hesabına girdik
Mesaj attık
Mail aldık.

Peh peh :)

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gercekten bu bilgi kirliligi Turkiye pazarinda gun be gun artiyor.

100 k Tekilden bahsediyorsunuz ki : Boylesine genis bir yelpazesi olan bir sektorde ( Sektor belirtmeksizin) cesur bir tanimda bulunmussunuz.

Cidden buna insanlarin inanmasini bekliyorsunuz.100 K gibi tekil hiti nasil saglayabilecegini bilen bir WM tutup boyle ucuz bir basliga imza atmaz.

Artik soylenecek sozde birakmiyorsunuz, menfaat ve cikar guden fikirlerinize karsi.

kebo_gzb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gercekten bu bilgi kirliligi Turkiye pazarinda gun be gun artiyor.

100 k Tekilden bahsediyorsunuz ki : Boylesine genis bir yelpazesi olan bir sektorde ( Sektor belirtmeksizin) cesur bir tanimda bulunmussunuz.

Cidden buna insanlarin inanmasini bekliyorsunuz.100 K gibi tekil hiti nasil saglayabilecegini bilen bir WM tutup boyle ucuz bir basliga imza atmaz.

Artik soylenecek sozde birakmiyorsunuz, menfaat ve cikar guden fikirlerinize karsi.

Dünkü çocuk değiliz merak etmeyin, konunun aslı burada ben bu forumada açma gereği hissettim sadece kimseyi zorlamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5